Wpis z mikrobloga

Tylko 132.99$ [ok 505zł] za odkurzacz Alfawise V8s z Polski❗Lub wersja Pro z Czech
Najlepsze z najtańszych odkurzaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo dobra cena i dostawa z Europy

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Alfawise V8s z Polski
132.99$
▶️Flash sale
Dostawa z Polski [Fast-08] kurier za darmo

A jak ktoś chce z mopem, wifi i aplikacja to polecam Alfawise V8s Pro z Czech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
165,99$
▶️Kod: ALFAV8S001
Dostawa z Czech (FAST23) kurier 5$


#recenzja ALFAWISE V8S
Odkurzacz testowałem ok 3 miesięcy na początku roku i byłem bardzo zadowolony. Teraz jeździ u znajomych. Jest wg mnie najlepszym wyborem spośród najtańszych robotów.

Jest znacznie lepszy niz np. znany mi iLife v7. Odkurzacz posiada żyroskop, dzięki czemu inteligentnie planuje trasę, nie jeździ chaotycznie jak odkurzacze iLife. Sprzątanie odbywa się raz za razem. Sprząta dość cicho. Ma też większą moc ssącą niż konkurencja w podobnej cenie od iLife. Jeździ po czarnym. Wygodnie steruje się pilotem. Robot ładnie wygląda, choć błyszcząca powierzchnia łatwo się rysuje. Mówi po angielsku, instrukcja też jest po angielsku. Jest też europejska wtyczka.
Po skończonej pracy robot odgrywa triumfalną melodię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi osobiście brakowało aplikacji, do której przyzwyczaiłem się w Xiaomi Mi robocie. Nie ma też planowania sprzątania. Ale rewelacyjna cena wynagradza te braki. A sprząta na prawdę bardzo dobrze.

Jak ktoś chce po prostu dobry tani odkurzacz z dość inteligentnym planowaniem trasy to polecam Alfawise v8s. W tej cenie nic lepszego nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #alfawise #v8s #alfawisev8spro #sebeksspoleca #chinskiecuda #chinskierecenzje

sebekss - Tylko 132.99$ [ok 505zł] za odkurzacz Alfawise V8s z Polski❗Lub wersja Pro ...

źródło: comment_FkGVqed9YSJ32rW6g5V8AgzPCCvXAWA0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach