Wpis z mikrobloga

Mireczki, będę zakładał instalację fotowoltaiczną o mocy 5kw. Było już u mnie kilka firm ale jedna wydaje się najlepsza. Zaproponowali mi panele selfa full Black 300w monokrystaliczne i do tego inwerter fronius syma 4.5-3s. co sądzicie o takim zestawie? Cena 23k za wszystko razem z montażem i formalnościami. Dwie inne firmy proponowały panele JASolar 335w monokrystaliczne + inwerter SafarSolar 5.5. Tutaj cena 22k. Może ktoś się zna i mógłby mi coś podpowiedzieć
#pytanie #kiciochpyta #energetyka #fotowoltaika #prad #budujzwykopem
  • 12
@SzukamNlcku: za 21.500 brutto zrobie Ci 5 kw na longach 320 mono/sharpach 310/ Jinko 330 z falownikiem fronius/huawei/SMA na gotowo ze wszystkimi formalnościami tylko niestety termin montażu dopiero pierwszy tydzień marca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SzukamNlcku: Jeśli chcesz premium to nie ma sprawy niemieckie panele bauer Glass-Glass z Gwarancją na panel 30 lat dodatkowo ubezpieczoną i inwerter Kehua Ai z wbudowanymi ogranicznikami i sztuczną inteligencją ( ͡º ͜ʖ͡º) ale w 25 się nie wyrobimy raczej na ty sprzęcie
@losBamberos88: no roboty jest masa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SzukamNlcku: Mirku, a mógłbyś mi oddać nazwę firmy, która oferowała Ci w tej cenie JA Solar i Sofar? Jaka dokładnie moc i może jakiś kontakt do handlowca? Sam byłem zainteresowany takim zestawem, a cena korzystna, pozdrawiam