Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#olx

O co chodzi takim ludziom?
Już któryś raz z kolei mam tego typu przypadek - wystawiam na Olx jakieś pierdoły i odzywa się kontrahent - jestem zainteresowany, czy wyślesz Pan, podaj dane swoje to wpłacę - i wielki idzie nacisk na dane (imię nazwisko, miejsce zamieszkania) i jak podam cisza, to samo na telefon - ktoś chce odbioru osobistego odbioru i oprócz adresu tekst "a ja może Pana znam, jak nazwisko?", taka wscibkosc ludzka czy coś innego? Macie tak?
  • 11
  • Odpowiedz
@miauczar: Jeszcze nie, ale to pewnie scam. Potem zadzwonią - "Panie Adamie, mamy dla Pana talon na #!$%@?ę i balon. Pokaz gotowania nagich chomików w garnkach super"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaciksa: nie, oszustem nie jestem więc raczej nie to. @cacum3: no właśnie... I o to może chodzić, własnie zauważyłem że bardzo zależy tym samym kupującym na wyciągnięcie imienia i nazwiska. Po prostu się trochę boję że ktoś to wykorzysta w jakiś niefajny sposób.
  • Odpowiedz
@miauczar: co w tym zlego? Ano to ze nie ma w tym nic dobrego?
Jak nie podajesz nigdzie prawdziwych danych to zawsze mozesz to zmienic, ale odwrotnie sie juz nie da?
Nikt nieautoryzowany Cie nie znajdzie przede wszystkim. Czyli typowo praca, rekruterzy i inne gowno ktore chcesz trzymac z dala od prywatnosci.
  • Odpowiedz