Wpis z mikrobloga

jak ostatnio tam byłem to jakaś meksykanka zbierała dolary na wyrzucenie trumpa z białego domu, a jak jej powiedziałem, że ja bym na niego głosował, to groziła mi śmiercią, kazała #!$%@?ć z ich ziemi (:D) a na koniec chciała zepchnąć mnie z drogi w swoim PT Cruiser, niemniej jednak polecam to miejsce :)
Pobierz nalogowiec - jak ostatnio tam byłem to jakaś meksykanka zbierała dolary na wyrzucenie...
źródło: comment_Mq13JLGHxDETIWcymDCvSwA5Edu050RX.jpg
@laheyson: trzepią kasę, muszą się przecież zrzucić na wacho ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak swoją drogą to z tego co widziałem to Indianie Navajo żyją w bardzo kiepskich warunkach w okolicy, bida jak skwsn
@hugoprat: zazdro! dojechałem niedaleko do Monument Valley, ale trafiła nam się burza piaskowa przez co moi współtowarzysze lekko wymiękli i już nie chcieli jechać do Forrest Gump Point. Swoją drogą może rzeczwiście mieliby rację, bo nic by nie było widać :P a tak mam po co wracać :)
@zdzichu-parowa faktycznie widac tez sporo biedy. Ja o kasiorce pisalem tylko na podstawie godzinnej wycieczki do kanionu antylopy. $60 od lebka, ponad 100os na raz a terminy porezerwowane na tygodnie do przodu i wycieczek jest wiecej. Gdzie ta kasiora sie rozchodzi?! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)