Wpis z mikrobloga

  • 602
Co kurfa xD kamerzysta tvp uderzył dosyć solidnie w głowę ta laske, która nawet go nie widziała a Ci że to próba założenia kaganca dziennikarzom wiadomości i celowe blokowanie dziennikarza xDD ja pierdo.. to jest chore

#tvpis #bekazpisu
  • 33
  • Odpowiedz
@Student: czemu ich wcześniej blokowała?
Wiedziała, że jest tam kamera.

Poza tym z opisu które wystosował Grodzki wynikało jakby ten operator miał ją lać kamerą, a tutaj było lekkie zderzenie.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: no tak, ktoś idzie wolno (niezależnie od przyczyny), to można go w łeb pieprznąć kamerą, by potem robić z siebie ofiarę. I jeszcze o kagańcu zakładanym dziennikarzom w senacie mówią ludzie, którzy zablokowali możliwość swobodnych transmisji obierać sejmu.
  • Odpowiedz
@Student: @Dominik-95: daleko jestem od tej całej afery, teraz dopiero się o tym dowiedziałem i trochę beka jak ten grodzki pisze o zamachu, że ci ludzie naprawdę chcą doprowadzić do tragedii xD no trochę jednak przesadza. Spójrzcie jednak na początek tego nagrania, babka wychodząc z budynku ewidentnie odwraca głowę w stronę kamerzysty i wydaje się, że celowo zmierza w kierunku aby przeciąć mu drogę
  • Odpowiedz
@Student: Robicie z tego wpadniecia na siebie jakiś zamach stanu. Facet z kamerą nie widzial tej pani, a ta pani jego. A głupi lud łyka bajki o jakimś hejcie, ataku, naruszeniu nietykalności cielesnej etc. Aż wiam piana z mordy leci tak się nakręcacie
  • Odpowiedz
@Student: on pewnie też jej nie widział tak jak ona jego. Zderzyli się, laska dostała przypadkiem kamerą w głowę. A tu #!$%@? debata narodowa dzbany kontra dzbany.
Czy wy #!$%@? dalej będziecie się dawać #!$%@?ć przez obie obesrane strony w takie kretyńskie tematy?
Kim wy w takim razie jesteście? Zadajcie sobie to zajebiscie proste pytanie...

Szkoda strzępić ryja, ręce i cycki opadają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Student: a widziałeś kiedyś film, jak rolnik wali z płaskiego dla reporterki TVP? I było to za czasów PO xDDD śmieszny filmik polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Student: a widziałeś kiedyś film, jak rolnik wali z płaskiego dla reporterki TVP? I było to za czasów PO xDDD śmieszny filmik polecam

PODLASIE DETECTED
  • Odpowiedz