Wpis z mikrobloga

Mircy szukam dupowozu na codzien i do pracy do 7k (Nie hejtujcie #!$%@?, wiem ze dla was auto zaczyna sie od 100k, a w ogole xd jak mozesz biedaku brac kredyt na auto)
Ale przejdzmy do rzeczy.
Potrzebuje jakiegos malego hatchbacka, ktorego utrzymanie nie bedzie kosztowalo miliony monet i bedzie sie #!$%@? jak #p0lka z mudzynami. Fajnie by bylo gdyby byl w benzynie i mial ze 100km.
Takze help pls bo potrzebuje auta na szybkosci.
#auta #motoryzacja #kupieauto #helppls
  • 50
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: na ekspresówce lekko dobija do 150 km/h, chociaz staram się ograniczac predkosc ze wzgledu na spalanie. Rozruch ma troche słabszy wiadomo, dlatego wole startowac ze swiatel z prawego pasa, ale 15 sekund pozniej to juz nie ma róznicy, a jezdzilem tez duzo Astrą 2.0 i Fabią 1.6. To samochody mojej zony, dwa razy zmieniala juz auta, a ja się trzymam tej Corsiny i nie oddałbym za zadne pieniadze.
  • Odpowiedz
Toć napisałem, że miałem w stajni droższe i wydawałoby się dużo lepsze samochody, ale tylko mnie #!$%@?ły. Zonie się podobają, bo jest wspomaganie kierownicy itd, czego w Corsie nie ma, lepsze wyposażenie, ale to nie daje takiego spokoju w trasie albo na parkingu.
  • Odpowiedz
@rumcajs666: na pewno latwiej niz forda czy opla. 1.6 16v to przeciez zwykla wersja zaden sport. Normalny silnik jak w megance, cala masa takich wychodzila

Problem to jest ze sportami z 2.0 f4r, ale to w zasadzie inny sammochod, tylko buda podobna
  • Odpowiedz
@Norskee: Ja takiego szukałem kilka lat wstecz. W swojej okolicy (wtedy Warszawa) + 75km nie dało się znaleźć nic co by zostawiało 2 ślady. Druga sprawa, w Polskce sprzedawały się najlepiej 1.2 16v i te z większymi silnikami to po prostu rzadkość.
  • Odpowiedz
@rumcajs666: sa takie, ktore maja wiecej zainteresowanych kupcow, a sa takie ktore maja ich mniej.
Wiadomo, ze 1.2 mniej ludzi chce. To nie jest zly silnik, ale jest po prostu slaby, wiec zdecydowanie latwiej go kupic
  • Odpowiedz
@Norskee: 1.2 jest więcej i było częściej kupowanym silnikiem, ze względu na głupie twierdzenie, że mały silnik mało pali. Zerknij na te linki z ilościami ofert: 1.2 16v i większe silniki. Skoro mniej osób chciało 1.2, to dlaczego ofert jest więcej niż 1.4 i 1.6 razem wziętych?

To nie jest zly silnik, ale jest po prostu slaby

Zdecydowanie prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sholder: corsa c 1.2 z LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1.0 ma cylindry i jest gównem imo. Albo Ibiza 1.4. Aby było te 100km to astra 1.6 golfy. Ford focus spoko tylko żeby nie był zgnity
  • Odpowiedz