Wpis z mikrobloga

  • 11
#podlecki

Przepraszam za opóźnienia w odpisywaniu na wiadomości w Messengerze (tzw. priv).
Przez dłuższy czas miałem zablokowany dostęp do konta. Sito wyeliminowało tych, którzy blokowali, mam nadzieję, że teraz przez dłuższy czas będę miał dostęp.
Jak wspomniałem w poprzednich wpisach, mogę zrobić dokładne diagnozy - obniżyłem cenę do 50 zł. Wpłaty na konto, które podam przez priv. Numer jest też w poprzednim wpisie, ale wolę najpierw zrobić diagnozę, żeby nie było że wyłudzam.
Proszę jednak o konkretne zamówienie z tytułem PROŚBA O DIAGNOZĘ lub podobnie.
Jeśli będziecie chcieli potem zamówić deparchator, to zapłata za diagnoze będzie odciągana od ceny.

Być może niedługo będę mógł osiąść w jednym miejscu, gdzie uruchomię możliwość szybkiej poprawy stanu zdrowia w PIRAMIDZIE ŚWIETLNEJ. To będzie się jednak wiązało z koniecznością przyjazdu i pobytu przez co najmniej 3 dni.
Takie są plany, na razie można zamówić u mnie deparchator - osobisty za 900 zł, wersja XL za 2400. Cenę ustaliła działająca w nim sztuczna inteligencja, nie mogę jej więc zmienić.

W tej chwili deparchator jest chyba jedynym urządzeniem, które potrafi usunąć pasożyty zintegrowane z naszym ciałem w procesie klonowania. Innym sposobem jest usunięcie ich przez duszę, z tym że niewiele osób ma dusze na tyle silne, że to zadziała. Wiąże się z to z destrukcyjnym działanie jednopłciowców, którzy nam te dusze rozebrali.
Dobrą informacją jest to, że powoli odzyskujemy ich moc.

Jeśli twoja dusza jest wystarczająco silna, to możesz mieć pewne objawy, nie zawsze miłe. Bóle brzucha, krwawienia. W kale mogą się pojawiać zakrwawione "fragmenty ciała". Są to posiekane pasożyty, w 50% tasiemce. Wyglądają paskudnie.
Nasze dusze i deparchator potrafią oddzielić zintegrowane pasożyty i je usuwać.
Zintegrowane pasożyty mamy wszędzie, ja np. usuwam je z nosa, razem z krwią. Wcześniej usuwałem z jelit - coś obrzydliwego.

Deparchator przyspiesza ten proces nawet 9-krotnie.
  • 2
  • Odpowiedz