Wpis z mikrobloga

@ed_norton: Jeśli mamy brać sprawy w swoje ręce, to również oczekiwałbym powrotu moich pieniędzy na moje ręce. Póki będę płacił na system który powinien działać a nie działa, to ani grosza nie dorzuce do żadnej tego typu zbiórki.
@ed_norton: Nic nie zrobie. Ewentualnie przeznacze swoje oszczędności/majątek w skrajnych przypadkach na wsparcie mojego leczenia. Sam nic nie mogę zrobić, dopóki wszystkim pasuje taka sytuacja jaka jest w PL - ponarzekają, dadzą owsiakowi, i pójdą dalej brać udział w tym cyrku za nasze pieniądze.
ale zdajesz sobie sprawę, że jak sie #!$%@? na ulicy, to zawiną Cię do szpitala i będą ratować. lekarz wyuczony za naszą kasę wypruje sobie żyły, żeby Cię poskładać, użyje do tego sprzętu za naszą kasę /tego z WOŚP i zamówień publicznych / Jak się będziesz z tym czuł?
@ed_norton: I nie będę pajacował i proszę też nie pajacować, że skoro sprzęt z WOŚP a ja nie dałem to żebym nie korzystał z tego sprzętu, bo to jest żałosne xD Chodzi mi o to żebyśmy mieli wybór na co wydajemy pieniądze, najlepiej z pominięciem zbędnych instytucji/urzędów. Jeśli system jest zły i powstają zbiórki różnego rodzaju, i system nadal jaki był taki jest to znaczy że pompowanie pieniędzy nic nie daje
@Pimenista: zmierzam do tego, że czas poświęcony na szukanie tych rozwiązań działa na niekorzyść tych, ktorzy teraz są chorzy. i szczerze mówiąc jesli nawet jedno życie uda się dzieki temu wydłużyć, to warto.