Wpis z mikrobloga

@BaronUngern: normalne pytanie, to chętnie odpowiem: nie dawaj mnie do jednego worka z Moniką. To nie ja go wziąłem do siebie, u mnie był tylko w odwiedziny. Skoro tam mu dobrze, to niech se tam bedzie. Monika, na tyle na ile ją poznałęm, nie chce go okraść. Skoro wszyscy mówili, że Szczr ma wyp.. z Belwederu, to dlaczego teraz tyle ludków płacze, że Szczr jest w Krakowie? Historia dobrze sie
  • Odpowiedz
@kortykanosa: Ależ mi to zupełnie w sensie wyprowadzkowym nie przeszkadza, Krzysiek odżył i widać, że jest szczęśliwy, po prostu dziwi mnie reanimowanie medialnego trupa nitroćpuna, który po prostu teraz powinien w najlepszym przypadku zostać zamknięty w ośrodku terapeutycznym i zniknąć z jutuby. Prowadzenie przez niego dalszej działalności medialnej jest zwyczajnie żałosne.
  • Odpowiedz
@kortykanosa: Jak się nie #!$%@? jak tydzień temu wyłączyłeś internet na szkolnej i zepsułeś lajta... Wczoraj nagrałeś swoje manipulacje i hejt. Nie rozumiesz nawet czym jest hejt. Czepiasz się jakichś zielonek jak dziecko jak każdy kiedyś był zielonką a mimo to 99,999% tych zielonek nie zrobi tyle złego na szkolnej co ty. Zabraliście ćpuna to akurat dobrze, mało kto tego nie popiera ale komentować może każdy i mieć swoje zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kortykanosa: Nie możesz tych zielonek po prostu pozgłaszać? Pod twoim adresem #!$%@?ły już tyle gnoju, że spokojnie na banay wystarczy.
Opinii ci to nie naprawi, ale będziesz żył ze świadomością, że w końcu zrobiłeś coś, co naprawdę przysłużyło się dobru społeczności...
  • Odpowiedz
@kortykanosa: Nie to zebym wypominal ale sam miales i masz multikonta na ktorych sam siebie chwalisz. Sam robisz dokladnie to samo, spamujesz jakimis gownotworami.
  • Odpowiedz