Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do mieszkańców #starachowice. Wiedzialby ktoś dlaczego nie ma u Was w mieście żadnej #zabka? Miasto duże (powyżej 50000) a nie ma nawet jednego takiego sklepu. Kompletnie nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, przecież na pewno ktoś by się trafił kto chciałby otworzyć tam franczyze..
  • 7
@hyperballad dawno i nie prawda, był jakiś krótki czas później nic, następnie meble a teraz kto wie. Niestety roberciki zamknięte w niedzielę

@valdivivaldi sam się zastanawiałem czemu ale widocznie starcza alkoholowe plus osiedlowe sklepiki otwarte w niedzielę (pisze oczywiście tylko o niedzielach bo w zwykle dni nie było by sensu uczęszczać) . Na dolnych dwa obok siebie, Żeromskiego jeden i pewnie południe. Jeszcze jakieś pomnkejsze których nie kojarzę. W dodatku stacje benzynowe,
@g0m3z: W Ostrowcu jest dużo nawet chyba z 8 a przecież nie jest to aż tak większe miasto od Starachowic. :) W takim Lipsku (pewnie wiesz co to) jest jedna wiec nadal mnie to dziwi. Chyba się przeprowadzę z Ostrowca do Starachowic i otworze swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@valdivivaldi rynek, Orłowo ew wzgórze może by co poszło kto wie, ale pewnie za dużo zabiera franczyza względem osiedlowych. Tylko pytanie jak bedzie z ich placówkami pocztowymi bo wtedy to niewypał.
@hyperballad jest biedronka (w pobliżu wiadomo) a tak nie ma sensu bo leśne dziadki by sie burzyly.