Wpis z mikrobloga

@United: No nie. Dropy były ingame (pierwszy taki event w historii tarkova), ludzie się rzucili jak na ciepłe bułeczki - kumple przez calutki event mieli twitcha odpalonego, 24h na dobę, różnych streamerów żeby darmowe itemki zgarnąć to się nie dziwię, że oglądalność wystrzeliła w kosmos. Dobrze to widać po duży streamerach (jak Pestily) który miał po 60k oglądających a na czacie aktywność jak może z ~5k
@Mleko_O: No ale wiesz ze te dropy to właśnie potwierdzenie tego ze streamerzy zawarli umowy na streamowania eft? To samo przecież zrobił activision z bo4. Zresztą ciekawe czy za pare dni ci wszyscy streamerzy będą dalej grali. Bo jeśli im nie zapłacili to przecież nie będą mieli powodu by nagle porzucać grę którą lubią prawda? A sami oglądający za duzo pieniędzy nie dają w porównaniu do „żywych” widzów którzy dają donaty.
@United: Ci co mieli dropy grają od dawna i grają nadal z tego co wiem, przecież tylko wybrane streamy miały dropy. Taki Dr. Disrespect który spróbował tarkova dopiero ostatnio dropów nie miał. Zajeżdżasz mi tu jakąś teorią spiskową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mleko_O: Teorią spiskową? Po prostu już kilka razy tak było ze twórcy gry X płacili streamerom nagle boom gierka w topie oglądalności. Tutaj sprawa jest trochę podobna no ale skoro mówisz ze tak nie jest to może i masz racje
No ale wiesz ze te dropy to właśnie potwierdzenie tego ze streamerzy zawarli umowy na streamowania eft?


@United: No niekoniecznie bo chyba właśnie nawet Shinę4 z PL to oglądający uświadomili że jest na liście z dropami (chyba ją nie jestem już pewien bo kilku streamrów podglądałem) .
Oglądalność wzrosła bo ludzie chcieli dropy i nagle jakieś Izakii zobaczyli że tyle ludzi to ogląda to trzeba zagrać.
Oczywiście nie dla hype tylko
Co się stało że nawet summit zaczął w tą grę grać?


@Pawci0o: Grał od dawna, ale przestał bo jak sam wczoraj powiedział - liczby widzów na twitchu się nie zgadzały. Ostatnio gra stała się bardziej popularna, więc może sobie spokojnie grindować bez patrzenia jak jego kanał powoli umiera.