Wpis z mikrobloga

@Huczek: wykop jest krzywym zwierciadłem społeczeństwa. Ono gardzi woodstokowiczami i całą tą inicjatywą, wypok za to bez ogródek o tym myśli co mówi. Kiedy zwykli, normalni ludzie tylko patrzą politowaniem kiedy ktoś się chwali ekscesami na woodstocku.
@Aberworthy: Tu raczej chodzi o to, żeby poprawić swoją samoocenę, woodstokowicze świetnie się bawią a ludzie patrząc z boku tego nie rozumieją i pewnie sami nie potrafiliby się tak bawić, bo mają kija zbyt głęboko w dupie dlatego gardzą tym i uważają się za osoby lepsze ;)
@michal__q: może zaprezentuje swoje podejście - mam #!$%@? w woodstok. Każdy ma swój rozum żęby robić to co chcę / lubi. Natomiast jak ktoś wrzuca fotki #!$%@? ludzi taplających się w błocie albo gównie to się z tego #!$%@?, bez różnicy czy to jest woodstock czy na wsi pod monopolowym. Ale zostanie to przez obrońców woodstocku odebrane jako hejt w ich stronę.
@Aberworthy: W gównie się nie taplają (chyba, że o czymś nie wiem ;) ), w błocie owszem, ale jeżeli to uważasz za powód, by hejtować woodstock, to nadal uważam, że robisz to tylko by podnieść swoją samoocenę ;) Jeżeli ci takie zachowanie nie odpowiada to po prostu w tym nie uczestniczysz, dlatego siedzisz przed komputerem a oni na woodstocku i właściwie to nie wymaga komentarza, bo nie robią nikomu krzywdy i
@michal__q: chyba nie zrozumiałeś tego co ja napisałem...

Natomiast jak ktoś wrzuca fotki #!$%@? ludzi taplających się w błocie albo gównie to się z tego #!$%@?, bez różnicy czy to jest woodstock czy na wsi pod monopolowym.


chodzi mi o samo zdarzenie taplania się w błocie - jest to dla mnie szalenie śmieszne. BEZ RÓŻNICY CZY NA WOODSTOCKU CZY W KAŁUŻY POD MONOPOLOWYM W WYGWIZDOWIE GÓRNYM. Przepraszam za capslock, ale wytłuściłem