Wpis z mikrobloga

@badtek: zwykła p0lka ma dużo gorsze problemy i brak szczęścia, tylko nie ma hajsu na terapię i musi zajmować się kaszojadem, bo nie ma też hajsu na opiekunkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@badtek: chłopie zrobienie dziecka nie jest największym celem w życiu człowieka, niektórzy mają jakieś ambicje? Chcą naprawdę czegoś więcej od życia. Spełnienia zawodowego, zdobywania szczytów, podróżowania, stworzenia jakiegoś dzieła czy programu. Nie jesteśmy w średniowieczu...

Dokładnie tak jak pisał kolega wyżej. Podpisuje się rękami i nogami.
  • Odpowiedz
@snickers111a przez takie nieambitne grazyny, które podważają osiągnięcia innych kobiet "BO JA MAM DZIECKO!!!11 RODZIŁAM 10 GODZIN BEZ ZNIECZULENIA I TO SIŁAMI NATURY, A DYPLOM TO SE MOŻESZ W DUPE WSADZIĆ" kobietom, które mają dziecko, ale nie #!$%@?ą maniany jest wstyd się przyznać do macierzyństwa. Gardzę karynami
  • Odpowiedz
@snickers111a: zdaję się, że obrazek odnosi się do aktorki Michelle Williams, która przyjmując ostatnio statuetkę Złotego Globa dziękowała za to, że mieszka w kraju, gdzie mogła dokonać aborcji, bo to pozwoliło jej spełnić marzenia i wygrać nagrodę.
  • Odpowiedz
znam te kobiety sukcesu od oscarów. Co tydzień wizyta u psychologa w poszukiwaniu przyczyn braku poczucia szczęścia. Ja już wole te wykopową zwykłą p0lke.


@badtek: tak, Ty je #!$%@? znasz XDD
  • Odpowiedz