Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: sprawdz co masz mokre i wysusz w domu + kup koci zwirek do skarpetki i wrzuc do auta albo pochlaniacz wilgoci. Mialem to samo bo mi dywanik zalewalo. Nie usuniesz wycieku to nic nie zrobisz, nie sluchaj glupich porad. Klime wlacz oczywiście
  • Odpowiedz
@Plecha: to tak nie działa. parownik klimatyzacji zawsze jest w obiegu powietrza. kwesita taka czy sterownik klimatyzacji pozwoli na zapięcie kompresora przy mniej niż 5*C w otoczeniu czy powietrzu przepływającym przez parownik.

klimy nie odpalę bo za zimno (nie włącza się poniżej 5*C)


@NewEpisode: jw.
  • Odpowiedz
Przy niskich temperaturach owszem nie włączy się kompresor i chłodzić nie będzie, ale powietrze będzie szło przez obieg klimy z osuszaczem i momentalnie odparuje szyby.


@Plecha: a wiesz jak działa osuszacz? Wiesz w ogóle o co w tym chodzi? Klimatyzacja osusza, osuszacz to nic innego jak klimatyzacja jeżeli jest mróz to klimatyzacja może się nie uruchomić i nie działa osuszanie. Co myślisz, że siedzą tam magiczne stworki i wyciągają wilgoć z
  • Odpowiedz
@NewEpisode miałem kiedyś w aucie taki błąd, nad którym wiele mądrych głów się pochylalo. Mianowicie, gdy zapalałem światła, to włączał się obieg wewnętrzny, nie informując o tym żadną ikoną. Efekt był taki sam jak u ciebie, szyby wiecznie zaparowane.
  • Odpowiedz