Wpis z mikrobloga

W skrócie: chyba potrzebuję kupić Mi Box S

Ciocia chce netflixa, ale TV choć nie jest stary to nie jest też smart, więc zacząłem szukać najtaniej Chromecasta 3 bo sam takiego użytkuje. Przy okazji trafiłem na tv boxy i kiedyś miałem takie bezużyteczne chińskie pudełko które się bardzo ciulowo obsługiwało i było znacznie mniej użyteczne niż niewiele droższe smartfony, ale zauważyłem dobre opinie mi boxów. Odpalam testy na YT i okazuje się że kupno Chromacasta nie ma już sensu więc pytania:
Czy jest jeden sensowny dziś model (S) czy więcej; czy czekać na następcę; czy jest dobra konkurencja; i ostatnie gdzie najtaniej dorwać?

#mibox #promocje #chromecast #androidtv #androidbox #tvbox #xiaomi
  • 8
Netflix to i na h93maxuber3


@SSDH: https://android.com.pl/artykuly/175700-android-tv-netflix/

Do skorzystania z usług giganta VOD konieczna jest certyfikacja urządzenia. Jak zdobyć certyfikat? Tego dokładnie nie wiem, znany jest mi jeden z kluczowych problemów, przez które większość urządzeń certyfikatu nie dostanie – Netflix wymaga wyprodukowania minimum 50 tysięcy egzemplarzy urządzenia. Nie jest to problem dla gigantów, Xiaomi bez wątpienia sprzeda taką ilość urządzeń. Inaczej sprawa wygląda w przypadku B-brandów, które mogą o tym zapomnieć.