Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu był na mirko wpis o Polakach, o których nie można powiedzieć złego słowa i wzbudzają powszechną sympatię (najwięcej głosów otrzymał Pan Tadeusz Sznuk). Teraz wrzucajmy w formie zdjęć i imion najbardziej irytujących i wkurzających Polaków. Jeżeli się zgadzasz, plusujesz daną osobę.
Ja zaczynam:

Filip Chajzer

#glupiewykopowezabawy #polska #wykop #thebestofmirko #heheszki
Pobierz maciorqa - Kilka dni temu był na mirko wpis o Polakach, o których nie można powiedzie...
źródło: comment_P2flXSPnzPzXMVQOAdpHfLjekhbDXmTq.jpg
  • 158
@partykula01: pytanie ile czasu i wysiłku zajęłoby jej zbudowanie swojego "fit-imperium" bez nazwiska męża i jego fejmu. Może cię wkurzać hejt na nią, a mnie wkurza ona sama. Mam prawo. Sporo osiągnęła w sporcie, zgadza się. Tak się akurat składa, że akurat trochę ją znam, ale co to zmienia? Znam ją=zazdrość, nie znam jej=jak śmiem śmieć cokolwiek o niej mówić, mam kompleksy.
@seanconnery: kasa nigdy nie była i nie jest
@zikozikoziko: tak się przejęłaś, że dwa razy odpisałaś na mój jeden komentarz. a co miała zrobić, miała się zrzec nazwiska czy co, bo nie rozumiem?

Ona jest falszywa. Bije od niej sztucznosc. Niby sie usmiecha, niby probuje byc mila, ale jest w niej cos odpcyhajacego, niesympatycznego. Poza tym ma parcie na szklo.

wyczytujesz to z twarzy, że jest w niej coś odpychającego? skąd ją znasz i wiesz, że jest fałszywa?
Od razu mówię, że nie jestem wielkim obrońcą Gesslerowej ale lubię ten program i oglądam prawie regularnie i moja opinia opiera się jedynie na tym co pokazuje w kuchennych rewolucjach. Nie śledzę pudelków i jej prywatnego życia. Mowię tylko o programach.
@wcfilmowe: > mnie np. #!$%@? w niej fałszywość i wieśniactwo.
Co konkretnie masz na myśli mówić fałszywość i wieśniactwo? To dość ogólne określenia.

Wiedzę ma dużą, bo swoje już zjadła
@Gronie: Zobacz sobie odcinek 3 z 1 sezonu. Właśnie przez przypadek pooglądałem i jestem niesamowicie zdziwiony. Magda Gessler jest tam po prostu bardzo miła. To tylko pokazuje, że z biegiem czasu kazali jej odwalać coraz bardziej dla zwiększenia oglądalności.
@Zyggy: Często po kilku wypowiedziach właścicieli lokalu na początku odcinka już wiem czy będzie imba czy spokojny odcinek. Po prostu ci właściciele tych knajp nie dopuszczają do siebie tego, że robią błędy i uważają tak jak kolega @wcfilmowe , że baba chce im zrobić na złość i robi wszystko pod publikę. A ona przecież chce im pomóc zrobić dobry biznes na knajpie i uświadomić im, że trzeba #!$%@?ć żeby zarobić, a