Wpis z mikrobloga

#samsung #android #afera
Cześć, mam Samsung S10+ (miałem, bo teraz jest w serwisie ale do tego za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Po jakiś 2-3 tyg od jego otrzymania, dostałem maila od Samsung żebym podzielił się opinią. To też zrobiłem. Dostałem potwierdzenie na maila, kliknąłem i po pewnym czasie opinia była widoczna na stronie: Samsung S10+ opinie
Niestety, gdy dziś wszedłem na ta samą stronę z opiniami produktów Samsunga, moje zdziwienie było duże bo mojej opinii tam nie było. Dodam tylko ze dałem 3/5 gwiazdek bo mimo problemów z ciągłym restartem urządzenia, szczerze mogę powiedzieć że smartfon jest dobry. Zadziwiające jest też to, że na tej stronie nie ma żadnych opinii które mają 1,2 lub 3 gwiazdki. Wszystkie są minimum dobre. Nie mam niestety potwierdzenia że dałem 3 gwiazdki ani też, że kliknąłem przycisk POTWIERDŹ WYSŁANIE RECENZJI bo nie przypuszczałem, że moja opinia może się gdzieś zawieruszyć i zniknąć ze strony ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Nie miałem tez mega pretensji do Samsung bo możne akurat trafiłem na wadliwy model, jest teraz w serwisie i mam nadzieje ze będę mógł z niego wkrótce znów korzystać ale usuwanie opinii to jest niesmaczne
Poniżej wrzucam mail z opinią na temat tego urządzenia. Nawet jeżeli nie mogę potwierdzić ze dałem 3 gwiazdki to możecie "postarać" się wyszukać tą recenzje po jej treści. :P
07mlody - #samsung #android #afera
Cześć, mam Samsung S10+ (miałem, bo teraz jest w ...

źródło: comment_atm3l1ZCJgz7My8unN1RCljtGOipFeLD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz