Wpis z mikrobloga

@goras: dla mnie początek wpisu odnośnie powstania Socios w czasach gdy prezesem była Marzena, to na dzień dobry invalid argument, bo czy wtedy wiedzieliśmy o przekrętach tyle ile wiemy dziś?
Nie podoba mi się też część komentarzy, na temat osób ktore przepychanki między TS i SA wykorzystają do "odejścia w chwale". To ich kasa, więc mogą robić co chcą.
Ja sam zostaję (choć coraz bardziej się waham) bo wierzę, że
  • Odpowiedz
@JacekBalcerzak: tak samo jak argument, że ankieta podzieli członków, niby w jaki sposób? Ludzie są podzieleni, ankieta nic nie zmieni w tej kwestii.
Zarząd chyba boi się wyniku, mogłoby okazać się że sporo ludzi odejdzie. Mogliby to napisać wprost, a nie chować się za argumentem "podziału"
  • Odpowiedz
Przyznam szczerze, że zapisałem się do Socios na fali entuzjazmu akcji ratunkowej Wisły, również nabywając akcję jako cegiełkę pomocową, także karnety (runda wiosenna poprzedniego sezonu, roczny na aktualny), trochę gadżetów. Wcześniej jedynie od czasu do czasu chodziłem na pojedyncze mecze, jako tako śledziłem losy, ale nie wiązałem się w żaden sposób z zespołem jako kibic ze względu na mocno niejasną sytuację, powiązania, atmosferę etc.
Jeśli akcja ratunkowa w wykonaniu trójki BJK +
  • Odpowiedz
  • 7
@goras kompletnie nie potrzebny post w dodatku napisany z gracją "słonia w składzie porcelany". Były prezes Socios powinien zdawać sobie sprawę, że jak nazywa pomysł pewnej grupy członków "idiotycznie głupim" to będą osoby, które odbiorą to bardzo personalnie.
Zdenerwowałem się. I ogólnie ja nie potrzebuje żadnej sondy w takim temacie, ale jakby mieli olej w głowie to by ją zrobili dla picu.
  • Odpowiedz
@snow Poddaje jednak ważny problem jakim jest przeznaczanie środków na realizację celu statutowego.

O ile się orientuję w regułach rządzących takim stowarzyszeniem, a jednak uznaje się za osobę kompetentną w temacie - nie można przestać wspierać działania spółki, bo wiązałoby się to nie tylko ze zmianą statutu stowarzyszenia, ale cała jego tożsamością i misją. Niestety Socios jest od spółki uzależnione, jedyne nad czym możnaby debatować to wprowadzenie członka zarządu Socios jako
  • Odpowiedz