Wpis z mikrobloga

Mam pytanie zamawiał kiedyś ktoś z Was z Chin przesyłkę o wielkości jakieś 2,5m na około 70cm? Wiem ze tutaj nie obędzie się bez VAT cła itd. Ale zastanawia mnie jaka jest szansa ze ta paczka dotrze w całości (china post czyli od granicy poczta polska) Dodam ze jest to lampa ale bez żadnych szklanych elementów. Przy okazji jakie opłaty mogę mieć z okazji sprowadzenie tego do polski
#aliexpress
  • 16
  • Odpowiedz
Przy okazji jakie opłaty mogę mieć z okazji sprowadzenie tego do polski


@fenster0: cło jeśli jest - sprawdź isztar, do tego VAT i opłaty za pośrednictwo, w przypadku poczty 17,90zł w przypadku kurierów 0-200zł

Ale zastanawia mnie jaka jest szansa ze ta paczka dotrze w całości


patrząc na to że rowery czy hulajnogi docierają w całości to powinno być ok
  • Odpowiedz
Mam pytanie zamawiał kiedyś ktoś z Was z Chin przesyłkę o wielkości jakieś 2,5m na około 70cm? Wiem ze tutaj nie obędzie się bez VAT cła itd. Ale zastanawia mnie jaka jest szansa ze ta paczka dotrze w całości (china post czyli od granicy poczta polska)


@fenster0:

takiej wielkosci wejdzie tylko jako przesylka kurierska w dodatku niestandardowa...
  • Odpowiedz
no dobra ale kupując ma zaznaczone china post wiec powinien tym wysłać co idzie za tym poczta polska. Ale obawiam się ze masz racje bo to dziwny wymiar


@fenster0:

nic o wadze wiekszej niz 2kg nie pojdzie jako przesylka listowa (a wiec i china post)
  • Odpowiedz
Z cłem już wiemy wszystko ;) teraz pora na sam rozmiar. Rozumiem ze przyjdzie jakimś kurierem i teraz jakie są opłaty za pośrednictwo?
  • Odpowiedz