Wpis z mikrobloga

#zgemma #cccam #sat
#tvsat #telewizja #tv
Siema mirki.
Mam pytanie , zakupiłem zgemme h9.2s , wgrałem linie wszystko śmiga bez zwiech itd.
Mam natomiast problem z dźwiękiem. Do tv mam podłączony soundbar i jak oglądam tv przez zgemme to dźwięk działa jakby na 30% mocy mimo że jest na Full i soundbar też na Full.
Jak się przełączę na zwykłe tv to wali aż się ściany trzęsą. W czym może być problem że telewizja przez zgemme leci tak cicho? Dodam że mam też freesata gtmedia V8 i tutaj dźwięk leci normalnie tj. głośno (ten sam HDMI, ten sam soundbar, takie samo połączenie).
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@valentine28 spróbuj też zobaczyć w oscam na telefonie czy nie masz tam wyciszonego dźwięku - wchodzisz z przeglądarki wpisując IP dekodera


Korzystam z cccam a nie z oscam także ciężko o to :).

Swoją drogą tak w skrócie co mi daje oscam czego nie daje mi cccam?
  • Odpowiedz
  • 0
Dziwna sprawa, wyłączyłem AC3, dtx downmix tak jak mówiliście i głos faktycznie wrócił do stanu jaki powinien być ale nie można było go zmniejszać z poziomu pilota od tunera , czy było 1 czy 100 było tak samo, jedynie można było przyciszać i podgłośniać pilotem od soundbara. Włączyłem je z powrotem AC3, wyłączyłem dekoder , wlaczylem i już nic się nie zmienia , cały czas tak samo cicho jak było na początku,
  • Odpowiedz