Wpis z mikrobloga

Gdyby ówczesne Polki zobaczyły co ich prawnuki zrobią z Warszawą to by machnęły ręką na powstanie i powiedziały. "Nie warto.".


@Wykopowiedz: Eee.. tzn gdyby zobaczyły jak z gruzów po ich niepotrzebnym zrywie miasto przeistacza się najpierw w potworka architektonicznego, a potem w nowoczesne i miejscami całkiem ładne miasto?

: Ja się z kolei zastanawiam, jak współczesne młode dziewczyny by się zachowały, gdyby trzeba było znów walczyć za ojczyznę?


@Ruzgjaasz: Pewnie
  • Odpowiedz
@mieszko111: nie chodzi o to czy ładne czy nie... ale te kobiety walczyły o takie wartości jak: Bóg, honor, ojczyzna. Życie oddawały za Polskę. Poświęcały się dla dobra swoich dzieci. W ilu % młodych ludzi przetrwały te idee?
  • Odpowiedz
sodomę i gomorę oraz kolonię zachodnich korporacji


@Wykopowiedz: Też kiedys myslalem podobnie. A potem zatrudniłem sie w zachodniej korporacji i zaczalem godnie zarabiac.
Tak więc sory bracie , mnie kupili.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: i po #!$%@? walczyły?

może po wojnie traktowani bylibyśmy jako część niemiec i połączylibyśmy się z tą częścią okupowana przez zachód... pomyśl tylko! kraj międzynarodowych korporacji, jesteś nativem ważnego na świecie języka, masz w kraju topowe europejskie uczelnie...

ehh pomażyć można...
  • Odpowiedz