Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daczka92: @sylwek2k: ja rozumiem, że cinemacity może być wyżej niż taki helios, ale u mnie czy to poniedziałek czy sobota bilet ulgowy czy normalny to wszystko jest po 14,90zł xD jedynie ta sala dream gdzie siedzisz na tych regulowanych fotelach czy kanapach z innymi bajerami to koszt ok 30zł
ja rozumiem, że cinemacity może być wyżej niż taki helios, ale u mnie czy to poniedziałek czy sobota bilet ulgowy czy normalny to wszystko jest po 14,90zł xD jedynie ta sala dream gdzie siedzisz na tych regulowanych fotelach czy kanapach z innymi bajerami to koszt ok 30zł


@langigd:

cinema city ma po czesci #!$%@? na zwyklego kowalskiego co chce raz w roku pojsc do kina. Oni bazuja na abonamencie miesiecznym unlimited
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwek2k: 40-50zł/msc, czyli cena karnetu równoważy się z 3 biletami do kina, przy dzisiejszych platformach streamingowych nie pamiętam kiedy byłem 2x w miesiącu w kinie (ale rozumiem tych co dużo chodzą). Jeszcze multikino i kupon z grouponu i bilety za 12zł, nie wiem czy nadal istnieje ta promocja, ale wtedy mamy 4 bilety w zakresie 40-50zł.
W sumie jeżeli mają tak jak ty mówisz #!$%@? w zwykłego Kowalskiego to nie dziwię