Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: do rozważenia... Ale myślę, że rok to trochę za mały okres.. bardziej interesują nas inne narodowości.. W tzw. wolnej chwili postaramy się zrobić jakąś publikację odnośnie osób z Indii, Nepalu itp. w Polsce.. A skąd takie przypomnienie po roku czasu? :)
  • Odpowiedz
@dominik_karbowski: kolega zapostował na slacku grafike od pew research, i się teraz kłócimy czy pew research dał ciała czy może tylko nam się jednak wydaje że ukrainców jest tylu (z racji że mieszkamy w większych miastach).

na szczęście pamiętałem o waszej analizie i wrzuciłem w dyskusje.

dodatkowo, interesujący będzie pod tym względem rok 2020 bo wielu analityków sugeruje że ukraincy coraz niechętniej chcą do nas przyjeżdżać więc ta liczba powinna
guest - @dominik_karbowski: kolega zapostował na slacku grafike od pew research, i si...

źródło: comment_efgu4f9fut7dPFABEps8FM7Ng4vGQX0v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: pytanie jaką mieli metodologię... Z tego co mi się wydaje to dane deklaratywne na określonej (pewnie mniejszej niż większej) próbie. U nas definiujemy poprzez język ustawiony na telefonie (rosyjski lub ukraiński) i ewentualną lokalizację off line (a więc min. raz w roku wizyta w Ukrainie) lub min. raz w roku zmiana karty sim na ukraińską. Są to więc dane pasywne (inaczej.. niedeklaratywne). Po 2020 na pewno przebadany, aby zobaczyć
  • Odpowiedz