Wpis z mikrobloga

Tylko 219.99$ (833zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/128GB
Taki prawie Mi9t bez wysuwanej kamery, ale tańszy.
Super cena i dostawa bez VAT
Polecam, różowa ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Mi 9 Lite 6/128GB
⏩219.99$
▶️Kod: BGIssamXRM9L
Dostawa Priority Direct Mail lub EU Priority Line bez ryzyka VAT

➡️ Różowa ma Mi9 Lite i jest na prawdę godny polecenia. Jest podobny do Mi9t, który mam ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mają prawie takie same procesory (730 jest trochę lepszy), tyle samo RAM, takie same ekrany, aparaty, baterie, czytniki linii papilarnych, NFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi9 Lite nie ma jednak wysuwanej kamery, której obawia się wiele osób. No i Mi9 Lite jest tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jestem bardzo zadowolony z Mi9t. Ale jak ktoś chce bardzo dobre parametry i NFC, a bez wysuwanej kamery to Mi9 Lite będzie idealnym wyborem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można powiedzieć, że Mi9 Lite to taki Mi9t bez wysuwanej kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównywaliśmy zdjęcia i są one praktycznie bardzo podobne. Różowa jest większym fanem fotografii i często to jej zdjęcia wychodzily lepiej.

Mi9 Lite ma wszystko, bardzo solidne parametry, szybki procesor, świetny aparat, dużą baterię i świetne wykonanie.

⏩Mi9 Lite
Snapdragon 710, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala z małym notchem, bateria 4030mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, slot na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

⏩Dla porównania Mi9t
Snapdragon 730, 6GB RAM, ekran Amoled 6.39cala bez notcha (wysuwana kamera selfie), bateria 4000mAh, szybkie ladowanie 18W, potrójny aparat z głównym 48MP i oczkiem szerokokątnym, NFC, bez slotu na kartę pamięci, wszystkie pasma LTE.

#banggood #sebeksspoleca #mi9 #mi9t #mi9lite #xiaomi

sebekss - Tylko 219.99$ (833zł) za Xiaomi Mi 9 Lite 6/128GB❗
Taki prawie Mi9t bez wy...

źródło: comment_OsbsnoLIrF1xs5NT9qAcFmlWGt5vP3Il.jpg

Pobierz
  • 8