Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się od jakiegoś czasu, co tak sprowadza wszelkiej maści latexów, pijawki i innych ludzi chcących "dorobić się na szkolnej". Przecież nie trzeba mieć trzycyfrowego IQ, żeby zauważyć, że nasi milusińscy nie śpią na forsie. Owszem zarabiają trochę, ale to jest na tyle, żeby mieli co jeść, na rachunki plus jakiś mały bonus. Nie da się tego sensownie podzielić na kogoś jeszcze. Oczywiście można coś zarobić zawsze, ale stosunek forsy do poświęconego czasu i nerwów (kiedy zawsze można zostać #!$%@? ze stanowiska) jest nieoplacalny i można spokojnie zarobić więcej idąc do zwyklackiej, uczciwej pracy. Konon ze szczurem nie są jakimiś jutuberkami, których można sprzedać coca coli na puszki, a jednocześnie ich patologiczny kontent, jest na tyle hermetyczny, że ogranicza grono "fanów", którzy mogliby wpłacać MASOWO tak jak kiedyś na magicala. Do tego dochodzi ograniczona możliwość współpracy ze względu na upośledzenie umysłowe obu, oraz narkomanie jora. Podsumowując, jedynym możliwym motywem jest to że osoby tak angazujace się w uniwersum, mają inteligencję mniejszą od strusia, albo jakiś fetysz meneli bo nie jestem w stanie tego inaczej wytłumaczyć...
#kononowicz #patostreamy
  • 10
@Marky_Mark: Moim zdaniem jest to idiotyzm. Dla mnie ludzie angażujący się w uniwersum potrzebują czegoś do zajęcia analizowanie, szukania prawdy, rozstrzyganie sporów, patrzenie na sytuacje z wielu perspektyw lubią się też pośmiać z konona. Większość ludzi słyszała o kononie i Szczure na paru filmach i mieli bekę i się dalej nie zagłębiali. Zmierzając do początku mojej wypowiedzi trzeba być idiotą aby w taki sposób ingerować w US17 przecież oni jeszcze stracą
@FaXKOMEDY: po pierwsze primo: tak działa szkolna, nie rozumiesz czemu to oglądasz, ale oglądasz. Po drugie primo: Fejm. Mimo tego że jest to hermetyczne społeczeństwo, na Białystok jest to coś wielkiego. Nie oszukujmy się, taka Patrycja lub Loki może wśród gimbusiar wybierać którą będzie chlupotał. A taki np @Fiodorczuk może wybierać wśród wykopków. Po 3 priomo: Łatwa kasa: pomyśl sam, wchoidz do knura na 15 minut i jak masz szczęście, potrafisz
@lelesh: kolego ja tu o fiodorze nie napisałem ani słowa dodałem tylko mały komentarz do tego posta więc nie wal pucy do fiodora którego mega lubię słuchać bo faceta w ogóle nie wywołałem do tablicy tak jak nikogo po prostu ogólnikowo skomentowałem post , druga sprawa jest taka że to co napisałem jest prawdą bo skoro już tak chcesz się pucować do fiodora to przecież miał on mega problemy przez niego