Wpis z mikrobloga

Tylko 23.80$ (91zł) - z punktami - za szczoteczkę soniczną Xiaomi Oclean Z1
Szczoteczki z dostawą z Polski: Oclean Z1, Oclean X, Oclean SE
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie mam i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja codzienna i najlepsza to Oclean X z wyświetlaczem. Druga świetna to najnowsza Oclean Z1. Obie mają wyjątkowe funkcje w aplikacji i pomagają oraz ucza myć zęby. Trzecia z rodziny Oclean - SE to szczoteczka bardziej klasyczna, jak ktoś nie potrzebuje tyłu funkcji w aplikacji i trybów. Oclean SE za to ma najlepszą baterię, która trzyma minimum miesiace. A niektórym podobno i pol roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Xiaomi Oclean X z Chin
⏩33.99$, a z punktami 23.80$
▶️❗Można obniżyć punktami do 23.8$❗❗❗
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT
Moja recenzja Oclean Z1

Xiaomi Oclean Z1 z Polski
34.99$ z Polski (FAST08)
▶️Flash sale
Dostawa z Polski kurier za darmo
Moja recenzja Oclean Z1

Xiaomi Oclean X z Polski
49.99$ z Polski (FAST08)
▶️flash sale
Dostawa z Polski kurier za darmo
Moja recenzja Oclean X

Xiaomi Oclean SE z Polski
39.99$ z Polski (FAST08)
▶️Flash sale
Dostawa z Polski kurier za darmo

#gearbest #xiaomi #oclean #ocleanse #ocleanz1 #ocleanx #stomatologia #sebeksspoleca

sebekss - Tylko 23.80$ (91zł) - z punktami - za szczoteczkę soniczną Xiaomi Oclean Z1...

źródło: comment_683w74LOFY2QgGOUrELFptxIsEF7zZjf.jpg

Pobierz
  • 18
Xiaomi Oclean X z Chin

⏩33.99$, a z punktami 23.80$

▶️❗Można obniżyć punktami do 23.8$❗❗❗


@sebekss: i tu też bład albo z linkiem albo nazwą szczoteczki

Powinienes podawać cenę za wysyłkę, nie wazne czy 50gr czy 5zł.
a na deser jeszcze... link do wersji z translatorem... ech
@widmo82 nie do wersji z translatorem, tylko do polskiej wersji strony. Na której masz teoretycznie 2lata gwarancji sklepu. #!$%@?ąc od tego jaka jest to gwarancja lepiej mieć 2lata niż rok i dostać cokolwiek po upływie roku niż niż ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiadomo, że chodzi o Z1, co wynika z pierwszego zdania i z grafiki.
nie do wersji z translatorem, tylko do polskiej wersji strony.


@sebekss: bzdura

pierwszy z brzegu przykład translatora:
Specyfikacja
Generał

Jaki generał ? :D

"struktura włókien diamentowe pory" "Lepsze dopasowanie do krzywizny zęba, głębokie czyszczenie luk między zębami"
@widmo82 to jest link do polskiej wersji strony Gearbest, z "pl" z przodu. Ja niestety nie mam wpływu w jaki sposób sklep tłumaczy opisy produktów. Wiadomo, że robi to automat ( ͡º ͜ʖ͡º)
@czapayew Oclean X z wyświetlaczem( ͡º ͜ʖ͡º) używam na codzień. Ale generalnie wszystkie trzy świetne. Najlepsza baterię ma SE. Najlepszy stosunek cena/jakość chyba Z1.
@Van_Gato jak kupujesz przez polską stronę Gearbest (link z "pl" z przodu), to masz 2lata gwarancji sklepu. Ja zawsze daje linki do polskiej strony GB.
Zakup przez główna stronę sklepu (nie "pl') to rok gwarancji
@sebekss: ciekawe, da się sprawdzić przez jaką stronę kupowałem? Bo padł mi ostatnio oclean AIR prawie równo rok po zakupie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak wchodzę z Twojego linka, to normalnie się loguję na konto i widzę zamówienia, ale od kiedy polska strona istnieje nie mam pojęcia
@Van_Gato dwuletnia gwarancja jest od lutego 2019, więc raczej się nie łapiesz.
Natomiast co do szczoteczki pisz bezpośrednio do Ocelan. czesto wysylaja nową sztukę.
Email: service@oclean.com