Wpis z mikrobloga

Kilka razy na tym portalu opisywałem moją systuacje jesli chodzi o zagadywanie 16 latki z zawodówki. Tutaj ostatni wpis
https://www.wykop.pl/wpis/46089357/przez-pierwsze-7-miesiecy-pisalem-z-taka-16-letnia/ Ja mam 24 lata.

Dowiedziałem się dzisiaj od raczej wiarygodnego źródła ze ta młoda chodzi na #!$%@?łki, kazdy raczej wie o co chodzi. Nieswiadomie ją stamtąd 2 razy odwiozlem .Wmówila mi ze niby tam są jej znajomi i robią domówki.Co tydzien w niedziele do mnie pisała w mniej więcej w tych samych godzinach z prośbą zebym ją odwiozł. Najlepsze były te instrukcje o której godzinie mam dokladnie przyjechac i gdzie dokladnie stanąć .Oczywiscie koniecznie kazała mi stawać koło budynku straży pozarnej a nie pod samym domem co juz było dziwne ale ze jestem naiwny z natury to raczej mało mnie to zastanawialo. Ledwo stanąłem samochodem a ona od razu wychodzila z jakieś uliczki. Jak wchodzila do mojego samochodu to była calkowicie trzeźwa. Bardziej jak po jakimś spotkaniu z kimś a nie po zabawie. Próbowalem ją dopytywać a ona wielce tajemnicza i tylko burknęła ze to jej znajomi się tam bawią a ona z nimi i nic wiecej. Mało się odzywała a jak juz to na temat jakiś głupot, bardziej od rzeczy.. Podczas ostatniej kłótni wypomniała mi ze zbytnio ciekawski jestem.

W dodatku okazało się ze ten 22 letni gruby typ z grożną twarzą z którym teraz jest to ponoć ochroniarz w tym domku uciech. Dwóch ludzi w mojej wiosce okolo 2 -3 lata temu mówili ze w tych okolicach gdzie po nią jezdzilem jest jakiś burdel i ze jezdzi tam jedna siksa 15 letnia z naszej wioski i się z tego śmiali,zresztą pare osób z wioski a nawet mój wlasny dziadek i matka widzialo ją z jakimś typem okolo 30 letnim który ją odwozi co nie ciezko zauwazyć bo mieszka na tej samej ulicy co my .Rejestracje miał ponoć z tamtych terenów. Ja myslałem ze jest to zwykle #!$%@? i plotki starszych ludzi jak często to bywa bo sam tego nie widziałem nigdy. Ale po tym co się dziś dowiedziałem wszystko idealnie składa się w logiczną całość, juz wczesniej składalo a te dziewczyny to widać ze cnotkami na pewno nie są .

Niech mi ktoś teraz powie jaka normalna 16-18 latka zwróci uwagę na goscią w wieku 24-25 lat. Jesli juz to zazwyczaj są to same szlaufy, patuski , zdemoralizowane laski z zety albo ewentualnie z bidula .Te normalne np. licealistki umawiają się z 19-20 latkami , maksymalnie z 21 latkami .Ci kótrzy mają wiecej lat są dla nich za starzy nawet jeśli młodo wyglądają. Nigdy juz nie zagadam do dziewczyny ponizej 20 lat . A ja uwierzylem ze ona jest normalna i nawet ją z rodzicami poznałem chociaz moi rodzice szybko ją wyczuli i odradzali a ja wierzylem naiwnie ze ona jest w porządku , tylko trochę nieokrzesana. Stracilem na nią prawie cały rok. Po co mi do do cholery było, jeszcze omal nie zarobilem w gębe od tego jej pseudo chłopaka z kryminalną gębą

#prokuratorboners #przegryw
  • 10
@FajnyTypek: skąd mialem wiedziec kim ona jest ??? Zadnych wiecej 16-19 latek. W tamtym roku mialem szanse poznać bardzo fajną dziewczyne , rodzice bardzo chcieli zebym się z nią zapoznał i niby twierdzili ze ona chciała ze mną porozmawiać ale zawsze zwiewałem., Ale typiara tez miała 15-16 lat o czym rodzice chyba nie wiedzueli a ja juz 23.na facebooku napisałem ale olała mnie i tylko pozniej mnie widząc się dość miło
@Edenes: #!$%@?ło cię Typie. Skoro ta porządnejsza siksa do Ciebie się uśmiechnęła to czemu nie zagadywałeś ? Raczej dała ci do zrozumienia ze chce pogadać,inaczej udawała by ze nie wie ze zagadaleś do niej na fejsie. Gadasz ze masz 24 czy 25 lat i twierdzisz ze jesteś za stary na 18-19 latki ? Pewnie jestes malo przystojny albo #!$%@? wie co. Przecież nie jeden 25 latek wyrywa takie 18-19 nastki a
@Edenes Chłopie zastanów się nad sobą trochę bo zachowujesz się irracjonslnie. Tyle czasu i energii tracisz na jakąś gowniare z którą nic cię łączy. Po co teraz rozkminy na jej temat? Nic pozytywnego z tego mieć nie będziesz. Szkoda czasu i energii. Taka zapalczywośc to prosta droga do #!$%@?.
@Edenes: a czemu akurat ubzdurałeś sobie że to musi być 16latka? Na łatwości można zagadać do 16latki i znaleźć jakąś ogarniętą jak na jej wiek, ale po co? Ja mam 23 lata i jestem po związku z 18latką i czuje się tak wymęczony psychicznie bo była tak #!$%@? że szok, a Ty celujesz w 16latke jako dziewczynę swoją. Zresztą ja widzę że to nie to że nie ma normalnych 16latek tylko