Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
W sumie #!$%@? mnie to boli czy będzie ta #ww3 czy nie będzie pewnie nie będzie ale w sumie spoko jakby była bo wtedy byśmy wszyscy pozdychali, pewnie w męczarniach ale pozdychali ja też bym pewnie umarł i byłaby cisza i spokój, w sumie to jeszcze jakieś fajerwerki by były na kiju co jest spoko, a poza tym pomyślcie o tym jako o pewnej szansy od losu #przegryw bez kitu jak te wszystkie #chad pójdą na wojnę i zdechną to będziecie mogli w końcu zakisić ogórasa w jakieś #p0lka. Widzicie niby wojna zła i wgl a wszystko zależy od perspektywy. A poza tym co najważniejsze zawsze się coś dzieje co nie? Jakieś dymy intrygi, zamachy nie jest tak nudno. Normalnie jak w jakimś filmie akcji. No a poza tym to kurde przecież trzeba zobaczyć jak się skończy ta trylogia wojen światowych.
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaufane_trzecie_konto: znaczy weź pod uwagę że ja nie mam realnego wpływu na to co się tam dzieje więc nawet jeżeli ubolewałbym nad tym że ludzie gina i wojna jest zła to i tak nic by to nie zmieniło a że po prostu uważam tak a nie inaczej no to cóż przynajmniej jestem szczery xD. A poza tym tak jak napisałem wszystko zależy od perspektywy tak? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia