Wpis z mikrobloga

#!$%@? XD

Żużel xD

Ten sport to jest dla mnie absolutna zagadka. Drugi najpopularniejszy sport w Polsce (widziałem kiedyś źródła które podawały że jednak pierwszy). To jest jakby jakaś alternatywna rzeczywistość która czasem się załącza niechcący do naszego świata, gdzie w tamtym wszechświecie to żużel jest najbardziej popularnym sportem świata, tylko nie wiedzieć czemu ta anomalia występuje tylko w Polsce, i objawia się bardzo sporadycznie i niebezpośrednio - np. narodowy zostanie wykupiony na jakieś mistrzostwa, albo jakiś Zmarzlik wygra sportowca roku - ale absolutnie i tak nikt nie zna nikogo kto ogląda żużel xD.

Moim zdaniem astrofizycy powinni się tym zainteresować.

Żadna poważna redakcja sportowa nie ma rozbudowanej sekcji żużla. Żadna poważna stacja telewizyjna nigdy nie puści w prime-timie żużlu. Widzieliście kiedyś Żużel na olimpiadzie? Spytajcie się za granicą kogokolwiek o żużel.

A jeśli to nie jest błąd wszechświatów, to może jest to spisek? Coś jak w tej teorii spiskowej - że seks nie istnieje. Tak samo tutaj - żużel tak naprawdę nie istnieje - to mafie, służby i loże wciskają nam kit, że tłumy to oglądają.

Tylko jakimś dziwnym trafem nikt tego mitycznego żużla nie widział. No bo umówmy się - każdy kiedyś chociaż raz grał w piłkę. A widziałeś kiedykolwiek żużel? Znasz kogoś kto widział żużel? No? Wniosek jest prosty.


No niby ktoś jakieś tam filmiki może widział, ale bądźmy szczerzy...kto wierzy w takie bujdy? Wszystko w tych czasach da się sfabrykować.

Żużel nie istnieje.

#pilkanozna #mecz
#galamistrzowsportu
peetee - #!$%@? XD

Żużel xD

Ten sport to jest dla mnie absolutna zagadka. Drugi...

źródło: comment_jdcYP7sZ8CWH23KgzpSkCmXz2rMaoPFV.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: A z ciekawości sprawdziłem sobie średnią frekwencję na meczach ekstraklasy i ligi żużlowej. O 1,5 tys. wygrywa liga żużlowa, więc nie jest tak, że nikt się tym nie interesuje. Nie jest to tak powszechny sport, bo nie jest w stanie go uprawiać każdy, ale w Polsce jednak ma sporą popularność, co pokazują wyniki plebiscytu.
  • Odpowiedz
polsat, tvp1 i tvn byly transmisje zuzlu w prime timie?


@Veyn: Ja #!$%@?ę jakie kryteria uznania xD. Rozumiem, że jesteś psychofanem Zenka Martyniuka, a jak nadchodzi kolejny odcinek "Na Wspólnej" to czujesz rosnące podniecenie? No w końcu w prime time się w/w regularnie pojawiają!
  • Odpowiedz
t błąd wszechświatów, to może jest to spisek? Coś jak w tej teorii spiskowej - że seks nie istnieje. Tak samo tutaj - żużel tak naprawdę nie istnieje - to mafie, służby i loże wciskają nam kit, że tłumy to oglądają.

Tylko jakimś dziwnym trafem nikt tego mitycznego żużla nie widział. No bo umówmy się - ka


@PietroPawlo: na narodowym full to rzeczywiście niesamowite osiągnięcie, jeżeli to jest argument ORAJĄCY
  • Odpowiedz
@PietroPawlo: weź zobacz sobie ilu ludzi w tv oglądało np. 1/4 ME 2016 a ilu mistrzostwa świata w żużlu i przestać kłapać bo przykro się tego słucha. A i lewandowski nie gra w ekstraklasie słoneczko, więc no cóż no cóż...
  • Odpowiedz
@peetee żużel jest bardzo popularny w miastach gdzie uwaga uwaga... jest niezły klub i można oglądać żużel xD kto by pomyślał? Na Warszawie czy Krakowie Polska się nie kończy kolego.
  • Odpowiedz
@PietroPawlo: w sporcie w którym ilość oponentów, od których należy być lepszym jest pewnie setki, jeżeli nie tysiące wyższy? oczywiście że tak. Jeżeli będziemy mieli mistrza świata w bierkach pod wodą, to należy go ogłosić sportowcem roku? xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
"w sporcie w którym ilość oponentów, od których należy być lepszym jest pewnie setki, jeżeli nie tysiące wyższy? oczywiście że tak." lol ale co on takiego osiągnął, na MŚ czy w meczach waznych w LM jakos lewy sie spala i #!$%@? strzela, nie wygral LM, na MŚ nie istniał,wygral 5 lige w europie gdzie liczą sie dwie drużyny i postrzelal paziom SPORTOWIEC ROKU JAK CHURRRR xD
  • Odpowiedz