Wpis z mikrobloga

Cześć, nie jestem jakiś zaawansowany w wiedzy o perfumach ale po prostu lubię dobrze pachnieć dla własnej pewności siebie. Mam sporo perfum, Hermes Vetiver, TF Ombre Leather, Tobacco Vanille, Oud Wood, itp. Jak można się domyślić jestem fanem perfum od Tom Ford. Ze wszystkich perfum korzystam codziennie, raz jedne raz inne ale uznałem, ze nie mam takiego zwykłego DAILY na użycie tak o, po prostu na casual dzień do miasta czy coś, mam nadzieje, ze rozumiecie. Przez to poszedłem kupić sobie kolejne perfumy Tom Ford, tym razem wybór padł na Noir Extreme - jak myślicie, czy nadają się na daily usage? Tak jak pisze, nie jestem zaawansowany, nie patrze na perfumy pod względem zima / jesien / pod garnitur itp, po prostu te, które mi się podobają ale przypomniałem sobie, ze jest tu taki TAG #perfumy to mówię a zapytam, pozdrawiam.
  • 10
  • Odpowiedz
@ramenramen: Czasami zarzucałem NE do biura zimą, lubię ten zapach. Ale Ty to Ty, a ja to ja. Różni się nam skóra i to jak postrzegamy zapachy. Sam musisz zdecydować. No i nie przesadzać z aplikacją, zwłaszcza w openspace'ach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ramenramen Hermes Eau Intense Vetiver na jakie okazje Ci najbardziej pasuje? Sprawdzałem kiedyś i spodobał mi się, tak jakby skórka pomarańczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ajag: W sumie to z tym Hermes było tak, ze szukałem perfum przez tydzien jakos i kiedy miałem wolna chwile to wchodziłem do douglass żeby sprawdzić jakie tam są, zawsze wychodziłem zadowolony jak poczułem zapach tego wlasnie Hermesa. Jak go kupiłem to się zastanawiałem czemu nie wziąłem go od razu, bo zapach jest prześwietny. Ja go psikam na siebie jak czuje po prostu, ze mam na niego ochote. Podobny tez do
  • Odpowiedz
@ramenramen: tez tak mialem. Na polkach stala ciezka kawaleria, skorzaki, oudy a nie mialem nic lekkiego. Na daily polecam Givenchy Gentleman edp, CK obsessed parfum intense (ten nowy), montale red vetiver, Tom ford grey vetiver edp.
  • Odpowiedz
  • 2
@ramenramen usłyszałem "Tom Ford Noir Extreme" więc wyskoczyłem jak dżin z butelki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Otóż jako taki codzienny zapach to... Może się nie nadać. Zapach jest bardzo słodki, dla niektórych aż za bardzo.
Ale... Musisz go sobie przetestować, dla mnie okazał się (chyba) pierwszą perfumową miłością, ale chyba bym się nie odważył nosić go tak po prostu, do pracy.
Mimo wszystko spróbuj, zobacz jak Ci leży
  • Odpowiedz