Wpis z mikrobloga

czemu tak bardzo checie wojny? wiecie ze jak wybuchnie 3 wojna swiatowa to wy pojdziecie pierwszi na odstrzal, beda z was mydla robic
#iran
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lefty ogólnie jako obywatel masz obowiązek służby w wojsku tak jak płacenie podatku z pracy ale #!$%@? wie jak to z rezerwami tetaz wygląda bo niby nie biorą nie ma obowiązku
  • Odpowiedz
@Jacob0237: no ja właśnie po tej śmiesznej komisji nie poszedłem jeszcze na przydział rezerwy xd ale kogo obchodzi ten obowiązek w momencie perspektywy pójścia na wojnę ;p odsiadka lepsza w każdym przypadku
  • Odpowiedz
@Lefty jeśli chodzi o odpkuanie służby to lepiej tak bo idąc do więzienia jesteś W rejestrze a nim ciężko znaleźć dobra prace jeśli to byłby wypadek wojny to nadal nie wiesz jak ona się skończy czy wg byś poleciał. Samo przygotowanie trrwa 8 miesięcy bez tego nie umiesz celowac ważne jest też czy wojna jest na naszych granicach czy innych. Czy obowiązek podczas wojny która się odbywa u nas czy nie.
  • Odpowiedz
@Jacob0237: służby do odpukania całe szczęście nie mam, bo akurat 2-3 lata przede mną był ostatni obowiązkowy rocznik ;p mi chodzi tylko o scenariusz kiedy wojna jest u nas i idzie ze wschodu, a na zachód mimo, że 30-40km nie uda się uciec i mówią, że potrzeba wszystkich na front do obrony kraju, a ja mówię hard pass
  • Odpowiedz
@Lefty: a ja się zastanawiam jaki jest status osób mieszkających poza polską (na terenie UE jako obywatele Polski) w momencie gdy na terytorium Polski wybucha wojna. Deportacja? Status uchodźcy? XD
  • Odpowiedz
dzieci naoglądały się filmów wojennych, pobrał gry o tematyce IIWŚ i myślą, że sami z jednym pistoletem wygrają wszystkie wojny. A prawda jest taka, ze będą z obsranymi majtami siedzieli skuleni gdzieś pod ścianą, albo dostaną od razu kulkę i będą umierać w męczarniach, bo nie dociera do nich, że są tylko mięsem armatnim. Wojny wywołują ludzie którzy nie muszą iść na front.

Ci wszyscy entuzjaści wojny powinni sobie obejrzeć filmy dokumentalne
  • Odpowiedz
@Jacob0237: przy okazji tematu naszła mnie rozkmina: i co z tego, że przejdziesz przez granicę jak będziesz musiał żyć w ukryciu i liczyć, że nikt cię nie skontroluje bo wątpie czy sąsiedzi tak chętnie będą przyjmować całą falę bezdomnych polaków, z czego połowa będzie uciekać przed poborem. To nie Wataha, że jak Rebrow da się mieszkać w górskiej chacie w środku #!$%@? i nikt cię nie znajdzie. Do tego na
  • Odpowiedz