Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#alkohol #pytanie #kiciochpyta #przegryw #pijzwykopem #alkoholizm #jakzyc

Mam problem z alkoholem, chociaż wyjątkowo nietypowy.

Od ponad roku nie mogę pić alkoholu ponieważ dzień po doskwierają mi objawy bólowe/dyskomfortowe w okolicach brzucha, lekarze zalecają odstawić alkohol więc zaniechałem picie.
Problem polega na tym że nie mogę sobie z tym ...pogodzić.
Mam ~25 lat i brzmi to dla mnie jak definitywne zakończenie okresu szeroko pojętej zakrapianej zabawy (wesele, kluby ale też spotkania ze znajomymi).

Chciałem się dowiedzieć od niepijących mirków w jaki sposób sobie z tym poradzili, "nauczyli się bawić" bez alkoholu?
Czy odpuścić sobie kompletnie i zająć się chodzeniem po górach () ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#alkohol #pytanie #kiciochpyta #prz...

źródło: comment_ED0FTe9zshiKLSJuuX1ym8Ue4Vpabw08.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
ponieważ dzień po doskwierają mi objawy bólowe/dyskomfortowe w okolicach brzucha, lekarze zalecają odstawić alkohol więc zaniechałem picie.


@AnonimoweMirkoWyznania: controloc control. W sumie jeśli nie jesteś doświadczony w piciu, to dolegliwości bólowe są normalne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jakoś po kacu nigdy nie miałem bólu głowy ani wielkiego suszenia ale właśnie takie problemy z brzuchem.Staraj się po prostu mniej pić.Ja w pewnym momencie zauważyłem że czy wypije 200-300 ml czystej czy pół litra to bawię się tak samo dobrze ale w drugim przypadku jestem do niczego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestałem pić jak miałem lvl 16 i jeszcze przez 10 lat laziłem po klubach i było spoko. Najwazniejsze to nie zwracać uwagi na to co inni myślą o tym, że nie pijesz. Przy czym jak oni widzą, że masz w pompie co o tym myślą to prawie zawsze opuszczają sobie jakiekolwiek komentarze.
  • Odpowiedz