Wpis z mikrobloga

Witam, chcialbym wrocic do gry po okolo 2 latach. Stad mam pytanko, jakie teraz pakiety warto otwierac a ktorych nie ? ( wiadomo jakie dodatki odejda do wilda ?). Co warto grac aby szybko zdobyc karty ?. Czy warto kupic przygode za pieniadze bo widzialem ,ze sa dwie czy jest to zmarnowanie pieniedzy ? Mam okolo 8 k pylu wiec tez co jest tanie i warto sceaftowac aby zaraz nie przepdalo . Dzieki za pomoc :) Aa i czy warto pykowac karty z wilda ktorego nie bede raczej gral zeby miec lepsze karty na standard ?
#hearthstone
  • 5
@Azarog: Sam rzuciłem grę w listopadzie po 6 latach codziennego grania, więc jak wygląda sytuacja z metą to nie wiem. Ale. Z dziczą się nic nie zmieniło - jak w kwietniu wyjdzie dodatek to do dziczy wylecą dodatki z 2018 (Witchwood, Boomsday, Rumble). Te dwie przygody z 2019 (ale niedługo wyjdzie trzecia w ramach Descend the Dragons) nie są nastawione na karty, tylko na fun z gry - dostaje się w
@Azarog: Grałem w tę grę od zamkniętej bety, praktycznie codziennie, bo wychodziłem z logiką, że jak sobie zrobię przerwę, to cięzko będzie nadrobić straty jak np. zamulę z odkładaniem golda na jeden dodatek. Jak wyszło Uldum w sierpniu 2018 byłem zniesmaczony, powiedziałem sobie że jeśli dodatek w grudniu 2019 mnie nie zmiażdży, nie przyniesie czegoś rewolucyjnego, to olewam temat, bo to jest cały czas to samo tylko z nowymi kartami. Więc