Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomad rok temu zostałam zgwałcona. O ile to byłam w stanie znieść to późniejsze pobicie, groźby i wyzwiska już mnie całkiem rozwaliły.

Jakiś czas później zaczelam się coraz gorzej czuć, zawroty glowy, zmęczenie. Diagnoza: depresja i stres pourazowy. Pomyślałam, że to nic takiego i jak poukladam sobie to w głowie to samo przejdzie :)

Kolejno dochodzily zaburzenia wzroku i słuchu, fascykulacje i drżenia rąk oraz całego ciała oraz stan podgorączkowy... w końcu poszłam do psychiatry po leki, ale nadal brak poprawy.

Stwierdziłam, ze moze ten ...... mnie czymś zaraził. Robiłam hiv, hcv i kiłę. Co jeszcze warto przebadać? Morfogie, rezonanse i inne takie badania juz zaliczone #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 23
  • Odpowiedz
@Harmonia: byłeś kiedyś zgwalcony?
Ludzie różnie reagują, Zwłaszcza jeśli są zastraszani.

Łatwo się obraza innych nie mając zielonego pojęcia o danej sytuacji.
  • Odpowiedz
EleganckaLoszka: Witaj,
Pierwszy raz piszę na takie wyzwanie. Mam 38lat. Dawniej impreza za imprezą. Teraz tata 3 dzieci. hym...
Powiem Ci tak od serca,
Po pierwsze musisz być twarda, to Cię nie zbije. Nie każdy gość myśli jak tu ...... Widziałem nie jedno i nie raz ktoś dostał strzała za próbę wykorzystania dziewczyny
Po drugie, Policja. Psycholog-kobieta, w podobnym wieku. Potrzebujesz pomocy, aby mieć siłę, wygadać się.
Mama, Tata: jacy nie są to twoja rodzina. Można drzeć kota, ale na końcu jak by mnie wszyscy opuścili to Oni zawsze pomogą, naprawdę
  • Odpowiedz
@Harmonia: tak widzę.
Nabijanie się z kobiety zgwalconej, że nie zdobyła się na zgłoszenie sprawy, podsumowywanie hejo "xD"i"p0lka" niestety maks wydźwięk bardzo negatywny.
  • Odpowiedz
@Harmonia: Nie odzywaj się, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, bo zrobisz komuś krzywdę takim brakiem pomyślunku. Bardzo często jest tak, że kobiety nie zgłaszają gwałtów, bo to kolejna fala stresu, podczas gdy najbardziej się chce o wszystkim zapomnieć jak najszybciej. Jeśli ty nie widzisz, że twoje wypowiedzi tutaj mogą być krzywdzące, to gratuluję. Bardzo ciężko jest być aż tak pozbawionym empatii.
  • Odpowiedz