Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. Chcę kupić dekoder, żeby móc wgrać listę m3u do 2 niezależnych urządzeń, dzięki czemu będę mógł oglądać 2 niezależne kanały. Procedura byłaby mniej więcej taka:

1. Kupuję dekoder ZGEMMA (ale który), ważne żeby były 2 głowice satelitarne.
2. Wgrywam jakąś enigmę (np. openATV).
3. Przez OpenWebif ustawiam sobie oscam żeby świeciło np. słoneczko.
4. Skanuję listę kanałów, ogarniam ją jak chcę (kolejność i nazwy kanałów), np. przez dreamboxEDIT.
5. Eksportuję taką listę do pliku m3u.
6. Wgrywam listę m3u w android boxie. W boxie mam wgrane LIBREELEC na karcie SD.
7. Później w 2 pokoju dokupuje jakiegoś 2 boxa i robię to samo co wyżej i mogę niezależnie oglądać TV w 2 pokojach

I wszystko rozbija się o to, który dekoder kupić. Preferuję firmę ZGEMMA, bo mają dobre ceny. Wiem, że na 100% z zadaniem tym poradzi sobie model ZGEMMA H7 4K ale jest on niestety dosyć drogi. Czy któryś z tańszych modeli da radę streamować listę m3u do 2 TV? Myślałem o modelu: ZGEMMA H9.2S ale nie wiem co to warte. Żadne WIFI i dyski wewnętrzne nie są mi potrzebne. Ma streamować listę do urządzeń z LIBREELEC i tyle.

Pozdrawiam i proszę o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cccam, #zgemma, #oscam
  • 6
No ale przyjmijmy, że dawca nie będzie wnikać i nie będzie to zablokowane. Bardziej mi chodzi o to, czy od strony technicznej (podzespoły, procek, RAM itp.) będzie to działać i nie będzie się nic zacinać.
@kokosz887: od strony technicznej nie powinno być problemu, zgemma odtwarzałaby jeden program, a drugi to czysty ts streamowany i odtwarzany na innym urządzeniu. mam zgemmę h2.5s i ona bez problemu odtwarza program na tv i streamuje ten sam na telefon jak w wannie chcę mecz obejrzeć
A czy tak samo dobrze powinno być jeśli w zgemmie ustawione byłoby streamowanie listy, a odtwarzane byłoby na 2 niezależnych android boxach? W sensie, zgemma byłaby potrzebna tylko do dekodowania i generowania listy.