Wpis z mikrobloga

on jest jednak cienki jak siki pajaka


@krefi10: Cienki nie jest. Po prostu chciałby być Neuerem czy innym Ter Stegenem. Sprany mózg, że będzie charyzmatycznym i wyjątkowym bramkarzem. A ewidentnie brakuje mu doświadczenia i trzeźwej oceny sytuacji, stąd te idiotyczne wyjścia.
  • Odpowiedz
Cienki nie jest. Po prostu chciałby być Neuerem czy innym Ter Stegenem. Sprany mózg, że będzie charyzmatycznym i wyjątkowym bramkarzem. A ewidentnie brakuje mu doświadczenia i trzeźwej oceny sytuacji, stąd te idiotyczne wyjścia.


@jamtojest: czyli cienki z niego bramkarz..
  • Odpowiedz
@xstempolx: Bardzo dużo go nie oglądałem, ale z tego co widziałem broni dobrze i ma potencjał. Podejmuje złe decyzje czasami, chce być bardzo wyrazisty i to go kosztuje wtopy, ale nie przekreśla na przyszłość. Akurat to można naprawić dość łatwo.
  • Odpowiedz
@Brzuchol00: Dokładnie, miałem o tym napisać i mi umknęło. Ter Stegen to też był taki wannabe Neuer i też miał dużo wpadek. Aż w końcu się nauczył. W przypadku innych bramkarzy może lepszym pomysłem byłoby jednak skupienie się na bronieniu i danie sobie spokój z wychodzeniem, ale to nadal nie znaczy, że nie mogą być wybitnymi bramkarzami.
  • Odpowiedz
@WujekGraczyk: Tak to jest jak się udaje pewnego siebie, a nie jest to niczym uzasadnione. Rzeczywistość szybko zweryfikuje. Dobry przykład to Conor McGregor i jego naśladowcy. Każdy chce być pewnym siebie bezczelnym gościem, ale nie zdają sobie sprawy jaki ciężar i presje biorą na swoje barki i kończy się to w ten sposób że psycha siada i robą idiotyczne błędy podczas gry lub walki.
  • Odpowiedz