Wpis z mikrobloga

@darkbs01: To może przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, bo wydaje mi się, że wytłumaczyłem to dosyć jasno. Co do "psot", to oczywiście tego typu błędy się zdarzają. Wybacz, ale dyskusja z Tobą nie jest na tyle istotna, żebym ją przeglądał pod kątem takich czeskich błędów. Jednak trochę czym innym jest jeden błąd, a czym innym olewanie dużych liter, polskich znaków itp. Prosiłbym też o odpowiedź na moje pytanie.

ale sapkowski to
  • Odpowiedz
@Jan_K: dlaczego zaslugujesz na pisanie "ty" z malej litery - insynuujesz ze jestem nieoczytany to po pierwsze, bo smialem sie nie zgodzic ze sapkowski to mistrz fantastyki i pisarstwa. sapkowski nie umie pisac ksiazek bo uzywa stworzonego przez siebie jezyka, ktory jest niezrozumialy dla przecietnego czytelnika - zobacz sobie jakim jezykiem jest napisana Lalka czy Wesele - o wiele bardziej zrozumialy a o ile wczesniej powstaly od "dziel sapkowskiego". w dodatku
  • Odpowiedz
dlaczego zaslugujesz na pisanie "ty" z malej litery - insynuujesz ze jestem nieoczytany to po pierwsze, bo smialem sie nie zgodzic ze sapkowski to mistrz fantastyki i pisarstwa.


@darkbs01: Masz pewne problemy z chronologią, bo w momencie gdy pisałeś "ty" jedyne moje komentarze dotyczyły tego, że Twój komentarz był dosyć zabawny w kontekście poruszanego tematu. Widać przypadkowo trafiłem w czuły punkt, skoro już w tym momencie poczułeś się urażony.

sapkowski nie
  • Odpowiedz
@wielad: widzę wysoki poziom reprezentujesz
@Bigosowy_baron: j.w.
@Maciejazz: zakładałem, że ten tekst gdzieś się tam pojawił j.w.
@sejsmita: i tu się zgodzę, bo kotor 2 jest dużo lepszy od jedynki (gdzie jedynka i tak była kozacka)
@Bratkello: i to jest to sedno, dawno gra nie zrobiła tyle roboty na rynku co W3. Nie zmienia to faktu, że ta gra jest tak "overprzereklamowana", że ojej. Jest w zasadzie
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: tak sobie czytam te wasze wymiany zdań i zgadzam się z tobą, ale coś mi nie pasowało, przejrzałem jeszcze raz i mam - twój rozmówca nigdy nie nazwał Wiedźmina erpegiem, to ty to zacząłeś xD Rozumiem, że mogło to sugerować porównanie do gier Bethesdy i BioWare, ale te firmy też już nie robią corowych erpegów, porównanie odnosiło się chyba tylko do pisania historii i dialogów, a pod tym względem akurat
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarekMelka: Chodziło mi o to że mało która gra na zachodzie stawiała nacisk na historię i jej narrację. Dlatego dla zachodnich graczy którzy wcześniej znali ubijanie szczurów w kryptach (wyżyny jeśli chodzi o umiejętności scenarzystów w Bethesdzie) W3 był czymś świeżym w tym zakresie, zwłaszcza w segmencie AAA
  • Odpowiedz
@durielek2: @Bratkello: Trochę żarty sobie strocie. Pierwszy Wiedźmin był mocno taki sobie ale drugi Wiedźmin też mocno dawał radę jeżeli chodzi o świat gry.

Sporo dialogów było tam lepszych niż w trójce co tym lepsze wrażenie zostawiało, że gra była krótka i całkiem intensywna. Zaś prolog to chyba najlepszy wstęp do jakiejkolwiek gry w jaką grałem.

Mechanicznie zaś... No cóż, to w zasadzie poziom Wiedźmina 3, ciut gorzej czyli podsmuwoując
  • Odpowiedz
@Bratkello: > Chodziło mi o to że mało która gra na zachodzie stawiała nacisk na historię i jej narrację.

Oryginalny Deus Ex z 2000, Planescape torment, Bioshocki, praktycznie połowa serii Fallout- 1, 2, New vegas, Red dead redemption, the last of us, Mafia, L.A. Noire, seria Arkham. Poprzednicy już pisali o dawnych gra bioware tj Kotorze, Mass effectach. Ja w sumie ledwo kojarzę, żeby kiedyś był najazd gier z beznadziejną fabułą,
  • Odpowiedz
No offence ale czy ty tak w sumie stwierdziłeś, że Wiedźmin to jakaś rewolucja gier fabularnie, że wynalazł koło na


@xxxxyurek: Nie, nie to nie jest rewolucja - nigdy tego nie stwierdziłem - po prostu Wiedźmin robił kilka rzeczy lepiej niż konkurencja - ot nędzny Fallout 4 wyszedł w tym samym roku. Cały czas to podkreślam, że CEDEP wypracował w W3 ciekawy złoty środek na swoje gry - bo niektórzy zrobili
  • Odpowiedz