Wpis z mikrobloga

@Nixon52: tak, że nie ma tam w ogóle miejsc do parkowania - brak podziemnych, morze ludzi i aut, ogólnie dramat
do tego wszędzie dookoła budują kolejne bloki więc: hałas, gapienie się okno w okno sąsiadom, brak jakichkolwiek widoków z okna

mimo, że pod względem komunikacyjnym wygląda nieźle, tramwaje, pkm niedaleko
  • Odpowiedz
@Nixon52: Mieszkam w CP więc postaram się obiektywnie ocenić:
Plusy:
- świetna lokalizacja, blisko na tramwaj (uzyskano ostatnio zgodę na budowę nitki na Wrzeszcz), autobusy, na stacje PKM (dojazd na Oliwe, lotnisko)
- sklepy i lokale zaraz przy osiedlu - Biedronka, Netto, Rossman, Pepco, pizzerie, kebeby, fryzjer, stomatolog, weterynarz
- blisko przychodnia lekarska
- fenomanalne widoki z wyższych kondygnacji, zwłaszcza te na morze (CP jest najwyższym mieszkalnym punktem widokowym w Gdańsku)
  • Odpowiedz
@eszilala: Kapitalnie, w takim razie trzeba będzie wybrać się do biura. Jak generalnie z poziomem wykonania? Dużo poprawek? Orientujesz się może jaki jest koszt miejsca w hali garażowej i czy decydując się na mniejsze mieszkanie - mam na nie szanse (znajomy wspominał o wyłączności miejsc postojowych tylko dla większych mieszkań)?
  • Odpowiedz
@Nixon52: Poziom jest naprawdę ok, doceniam zwłasza po historiach jakie słyszałam, że się dzieją u Royga (ludzie we własnym zakresie wygłuszają mieszkania jakimiś matami, wymianiają nawietrzaki w oknach na lepszej jakości...itd). Niestety nie orientuję się jakie są ceny miejsc w powstającym etapie, ani czy rzeczywiście są problemy z zakupem przy mniejszych mieszkaniach. Choć słyszałam jedynie plotkę, że Hossa początkowo sprzedawała miejsca w dowolnej ilości (po 3-4 na mieszkanie) i teraz są
  • Odpowiedz