Wpis z mikrobloga

Witam w Nowym Roku! Dziś zapraszam Was do znaleziska Piwnice na czwartym piętrze, czyli niezwykły zamek Weesenstein tuż obok granicy z Polską.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Wam najlepsze życzenia w dopiero zaczynającym się 2020. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Was udany, lepszy od 2019 i gorszy od 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję, że uda Wam się zrealizować swoje plany oraz spełnić marzenia :) mam też nadzieję, że wrzutki podróżnicze które tu dla Was robię okażą się przydatne i część rzeczy, o których napisałem będziecie mogli zobaczyć na własne oczy!

Wszystkiego Najlepszego!
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.

#roadtripbus #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #podroze #podrozujzwykopem i tag, który mam nadzieję w przyszłości rozruszać - #zamkimg78
MG78 - Witam w Nowym Roku! Dziś zapraszam Was do znaleziska Piwnice na czwartym piętr...

źródło: comment_NOEC5tE4clH3pafg7AE9ArWy8PR5qUBY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz