Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@susuke15: o #!$%@?, dobra już wiem. Myślałam, myślałam i wymyśliłam, co się mogło w Twojej główce podziać. "Mam dwudziestego siódmego"- teraz powinno być jaśniej. Dnia 27 mam urodziny w grudniu i rocznik 95, głuptasku kochany ( )
  • Odpowiedz
@night_witch95 no właśnie ! Niemniej brawo za dociekliwość ! Looo ale z Ciebie Szczylek jest. Pamiętam jak byłem mały i płakałem że mam urodziny w wakacje bo nie mogłem przynosić cukierków do szkoły ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@susuke15: Ta, szczylek, jak każdy się śmieje, że stara jestem :D w sumie coś w tym jest, jedną nogą w grobie hahaha. No najgorzej z cukierkami. Współczuję ludziom, którzy są typowymi ekstrawertykami i chcieliby imprezy urodzinowe robić. W święta nikt nie przyjedzie, w wakacje też za bardzo nie... Lipa :D
  • Odpowiedz
@night_witch95 co prawda jestem starszy od ciebie o 2 lata ale jak mówią że stara jesteś to ja muszę być dzieckiem chcoiaz bez zarostu wyglądam dużo młodziej i to ratuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) z 2 święta można połączyć imprezę z świętami/ urlopem i zrobić maraton alkoholowy ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
@susuke15: Tej, ale u facetów to tak nie działa. Ja jestem stara, a Ty jesteś gówniak. U facetów najgorsze jest pierwszych 40 lat dzieciństwa, potem z górki ( )

Póki co daleko mi do tego, ale bardzo dziękuję za takie miłe życzenia ()
  • Odpowiedz