Wpis z mikrobloga

Co myślicie o #legimi na #kindle? Coraz bardziej interesuje się usługą. Posiada ktoś? Interesuj mnie czy jak zaprzestanę opłacać to zaznaczone fragmenty (cytaty) przepadną czy jednak pozostaną w pliku My Clippings? Legimi na kidle obsługuje tylko dwa abonamenty. czy można wybrać wersję z limitem za 6.99?
#ebooki kupuję na promocjach i jakoś nie przywiązuje się do nich, więc po przeczytaniu nie wracam. Czasami na książki w miesiącu wydam 40 zł a czasami nic. Lubię podkreślać. Czy to wogóle usługa dla mnie?
  • 6
@deenes: Legimi się zarzeka, że "prawie wszystko" jest już też na Kindle. Ale ja mam wciąż na półce parę pozycji, które mi nie wchodzą. Jeśli chcesz mieć na pewno wszystko co jest w ofercie (i ew. także wersję z biblioteki) to PocketBook jednak pewniejszy.
@deenes: ja mam legimi na kindle. jak kupowałam czytnik, to legimi na kindle nie było, a jak potem zrobili, to początkowo była to straszna kaszana. obecnie jest moim zdaniem super, ale faktycznie mam kilka książek na półce, które na kindle nie pójdą - muszę otworzyć na telefonie/tablecie. tylko u mnie jest to mały ułamek, chyba jakieś 3 książki na 150 ;) to chyba zależy od wydawnictwa. najlepiej sprawdź najpierw katalog, a