Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam pan kurier z DTS. Info na stronie że będzie w godzinach 21:30-23:30, a pan (celowo z małej) dzwoni o 14ej że będzie za 5-10 minut. Grzecznie mówię, że obydwoje z różową jesteśmy w pracy i nie dojadę w 5 minut do domu. Pytam czy możemy się umówić np. za godzinę a ten do mnie, że muszę inny termin w takim razie wybrać i jeb... się rozłączył. Próby kontaktu z mojej strony nieskuteczne. Ehhh szkoda,bo żona tak bardzo czekała na meble, a kolejna dostawa w przyszłym roku. Do tej pory miałem dobre zdanie o Kurierach.
#gorzkiezale #gdansk #meble
  • 9
  • Odpowiedz
dobre zdanie o Kurierach.


@grochu05: x #!$%@? D
ci ludzie są pozbawieni jakiejkolwiek godności i rozumu , pamiętaj nie wolno się litować nad #!$%@? bo litość to zbrodnia, trzeba ich traktować dokładnie tak jak oni traktują klienta, nie dowiózł w wyznaczonym czasie - pisz reklamację, jak to nie poskutkuje pisz następną , może skończy się ilość debili w tym zawodzie
  • Odpowiedz
@grochu05: z tego co pamietam dts dostarcza do godz. 16 i godzinę dostarczenia ustala się w sklepie. wiem bo tez zamawiałem i przyjechali na czas. na przyszłość polecam zwyczajnie zadzwonic i się ugadac jak człowiek z człowiekiem niż polegać na stronce internetowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@fabek nic z tych rzeczy. Po wszystkim kontaktowałem się w tej sprawie z centralą pod wskazanym w mailu numerem telefonu. A tam dostalem informację, żeby kontaktować się bezposrednio z kurierem. Tylko jak jeśli 30 sekund po naszej rozmowie już nie odbierał ode mnie tel. Nawet smsa mu napisałem z prośbą o kontakt... ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz