Wpis z mikrobloga

@w2kn2e: internet odpada, muszę idealnie dopasować bo to moje główne buty. Mam dwa rozmiary w zależności od buta..

@konsumatumest: istniał jeszcze z 2 msc temu, mój ulubiony sklep z 12-14 lat temu hahaha

a od 6-7 lat mnie tam nie było, teraz znów powracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cre1q: o właśnie! army shop! przed światłami w stronę bazyliki? Dalej te same miejsce? Nie było mnie
@compix: ja to sie w sumie dziwie ze im to jeszcze stoi bo zrobiło sie #!$%@? drogo a i ciezko juz było znalezc takie perelki jak kraciaki w roznych kolorach i rozne takie
@Cre1q: ja też się dziwie, tak samo jak takt. Bo mają też średnie ceny i chodzi tylko tam stara gwardia bo nikt z ulicy tam nie wejdzie. Przecież to na zadupiu jest.

Ja myślę że to się trzyma tylko z stałych klientów, innej opcji nie widzę
@Cre1q: w army tylko byłem po nieśmiertelniki. Takt to stara gwardia tylko. Ci sami sprzedawcy, ten sam klimat. Teraz roczniki w których się zaczynało tam ubierać i uczęszczać (98-03,4 ) chodzą do diversa, newyorkera czy innych takich gdzie na mnie rozmiarów nie ma xD

Po za tym w Rybniku zaczyna robić się patologia. Robią się jakieś wojenki robionę przez młodych [ stary nie jestem no ale..]

Nie chcesz należeć do niczego
@compix: no to nwm na kogo trafiłeś. Do mnie sie nikt juz dlugo nie #!$%@? za wyglad ale to może kwestia tego ze polowe tej naszej patoli znam he he. No ale wracajac do taktu to pamietam że wlasnie przestalem sie tam ubierać bo przestali miec taki wybor jak kiedyś a zaczely sie pojawiac takie gowna jak koszulka z ryjem bednarka i w ogole jakoś tak "komercyjnie" sie zrobiło. Jakies nwm
@Cre1q: 100 zł za koszulkę? Oo

Ja tam od kilku lat kupowałem co najwyżej trampki i inną drobnice. Niestety przez ostatnie 7-8 lat chodziłem głównie w koszulach bo musiałem więc wypadłem z obiegu. W weekendy sobie pozwalałem ale to na zasadzie, stara skóra, stare glany i śmieszna koszulka z internetów. Jakieś potargane jeansy dorwane w promo w galerii.

Niestety moje 12 letnie glany się rozpadają i w taką pogodę wilgotna stopa