Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LisiOgon: w makro czasem można znaleźć, jak nie w makro, to idź do sushi i poproś, na bank sprzedadzą. Ja kilka lat prowadziłem restaurację sushi, która sprzedałem i mam znajomych prowadzących restauracje, więc nie mam problemu odnośnie nabycia składników. Są też sklepy czy hurtownie zaopatrujące w produkty sushi w Warszawie przy trasie do gondoru jest sushi-sklep.pl chyba tak się to nazywa
  • Odpowiedz
  • 1
@3I_i: Mysle ze tak, wygoda przede wszystkim, nie trzeba sprawdzać, pilnować, pamiętać, martwić sie ze nie wyjdzie. I mozna w nim zrobic nie tylko ryż.

@seaborg1: Kupuje ryż do sushi, gotuje tak jak jest na opakowaniu, ważne jest zeby go dobrze wypłukać przed gotowaniem i nie dotykać w trakcie gotowania. Ryż ma byc caly czas pod przykrywka.
Jako zaprawę daje ocet ryżowy, mirin, cukier, sól.
Fajnie tez ryż gotowac z
  • Odpowiedz
  • 2
@LisiOgon: w makro czasem można znaleźć, jak nie w makro, to idź do sushi i poproś, na bank sprzedadzą. Ja kilka lat prowadziłem restaurację sushi, która sprzedałem i mam znajomych prowadzących restauracje, więc nie mam problemu odnośnie nabycia składników. Są też sklepy czy hurtownie zaopatrujące w produkty sushi w Warszawie przy trasie do gondoru jest sushi-sklep.pl chyba tak się to nazywa


@100piwdlapiotsza: To chyba miało byc do @CerealKiller ;)

Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LisiOgon: myślałem że to jest tylko do ryżu, możesz podać linka do takiego cookera który byś chciała kupić? Poczytalbym sobie o tym
  • Odpowiedz