Wpis z mikrobloga

czy lepsza czy nie to nie wnikam ale wystarczyło umieścić port w tylnej części tak żeby można było pracować w trakcie ładowania i problemu by nie było.


@WybuchowyCzajnik: pewnie chodziło o dizajn i spocone łapki zapychały by te otwory, ale może z boku jakoś by się dało, no nie wiem, na pewno nie da się wtedy korzystać xD
nie mam imaca, to nie jest taki problem z macbookiem i świetnym touchpadem
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik: Ogólnie to się zgadzam z beki z apple, ale muszę stanąć w obronie tej myszki. Mamy w pracy iMaci i tak samo się śmiałem z tego ładowania pod spodem bez możliwości używania myszki, ALE jak padnie w niej bateria, to wystarczy ją ładować dosłownie 15 sekund, żeby działała do końca dnia. 2 min ładowania starczy na jakiś tydzień używania, w senie wystarczy ją podpiąć, jak idziecie do kibla i już
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Dokladnie, nie przeczytalem bo za duzo ale z grubsza nie zdazysz sie odlac zanim sie naladuje na caly dzien. Potem zostawiasz na godzine i pracuje miesiac. Tyle #!$%@? a jakos mi sie lepiej apple uzywa, egzaltowanie wad apple i umniejszanie wad wszystkiego innego wykop be like
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik: jak czytam te wasze wysrywy, to mam wrazenie, ze najbardziej te rozwiazania przeszkadzaja ludziom, ktorzy nigdy ich nawet przez sekunde nie uzywali (bo jak ktos korzystal, to wie ze to absolutnie w niczym nie przeszkadza) xD po prostu jestescie #!$%@? biedni i musicie to sobie jakos zrekompensowac
  • Odpowiedz