Wpis z mikrobloga

Olfaktoryczne Mirki jedziemy ze sztosem. -30% we flaconi.

Maison Francis Kurkdjian Oud - 8,45zł/ml. Zostawiam 75ml(dwa flakony), ale możemy i powinniśmy rozebrać kilka flakonów.

Oud Francisa Kurkdjana jest laureatem nagrody FIFI 2013 w Wielkiej Brytanii - "Oskara" przemysłu perfumeryjnego w kategorii "najlepszy zapach niezależny".
To jest Mistrz przez duże M, u Niego nie ma słabych zapachów, i trzeba powiedzieć że do Oudu podszedł jako ostatni i jak to bywa ostatni będą pierwszymi.

Cytując z quality:

W kompozycji Kurkdjian zawarł najrzadszy oud z Laosu. Połączył go z florenckim irysem i wetiwerem z Haiti, drzewem cedrowym z gór Atlas, indonezyjską paczulą, szafranem i elemi. Zapach jest wyjątkowy, szalenie zmysłowy i trwały. Godny mistrza!


Cytat z perfumowyblog:

Sygnaturowy, absolutnie doskonały, słodko-drzewny, egzotyczny i niesamowicie zmysłowy aromat, w którym oud sparowany został z szafranem, żywicą elemi, cedrem i paczulą.


Sami zobaczcie z jakim kunsztem, z jakim podejściem do perfumerii i z jakimi składnikami macie do czynienia. Ja osobiście po długiej drodze niszowej również tej bardziej ekskluzywnej jak Roja, uważam że w moim guście i spełnianiu potrzeb zarówno jakości jak i kompozycji w tej chwili MFK zajmuje topowe miejsce bez dwóch zdań, a Baccarat 540 to dla mnie zapach na specjalne okazje.
Wiele jest oudów na rynku, ale tu mamy rękę mistrza i składniki z najwyższej półki, dlatego też cena jest świetna ale i tak nie jest to extrait, tylko EDP. Oud Kurkdjiana ze względu na wyjątkowość składników jest ogólnie bardzo drogi.

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował poczytać jak świetny jest to zapach, zapraszam do recenzji tu:
https://perfumomania.wordpress.com/2012/05/01/maison-francis-kurkdjian-oud-czyli/

Rozlewam od 5 ml.

Szkło: 3 zł
Mam dekanty z pojemnością: 5 ml, 10 ml, 30 ml, 50 ml

Przesyłki:
Paczkomat 13 zł
Poczta Polska 14 zł
Paczka w Ruchu 10 zł
Kurier 16 zł

Płatność BLIK, Paypal, Przelew.

Proszę o deklarację jeśli chodzi o ilość ml w komentarzach. Resztę ustalimy na PW.
Więcej innych zapachów na PW.

Wołam bo kiedyś chcieliście. Może nadal macie chęci: @brrrum, @megabit6, @malalon

Możliwy odbiór w Łodzi z racji kolaboracji ze @SnoobDuog

#perfumy #rozbiorka
Pobierz Minishcap - Olfaktoryczne Mirki jedziemy ze sztosem. -30% we flaconi.

Maison Franc...
źródło: comment_9k5G9yAvFIso8rIh38dPll5I1a4cUfjC.jpg
  • 59
W miłości do MFK tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto poznaje że opis jest mój ten wie że to kolabo z najlepszą rozlewnią na wypoku i wie że rozbieramy najbardziej quality sztos.

ULTRA POLECAM! na prawdę poczytajcie recenzje i chociaż tekst z rozbiórki.
Zapraszam po odbiór osobisty z okolic Łodzi za free

Nie śpijcie na tym, -30% na tym zapachu to jest cena mega, mega, mega
Nie no serio ???????
Zapach który jest poniżej 10zł/ml a wart jest każdej złotówki w retailu, zamierzacie odpuścić ?

Wszystkie opinie w necie, nie są moję, ale z absolutnie każdą się zgadzam a -30% jest bardzo rzadko spotykaną obniżką w świecie perfum niszowych !!!!!!
Oud Kurkdjiana to absolutne wyżyny olfaktorycznego warsztatu, zarówno w kwestii kompozycji oudowych, (których obecnie pełno jak mrówków) – jak i globalnie jako IMO arcydzieło!… ten zapach jest wart każdej wydanej na niego złotóweczki i warto aby osoby nie przepadające za tą nutą poznały go, by uświadomić sobie, że oud wcale nie musi być przedstawiony jako zwalista kłoda drewna…