Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie boli w tej grze

- brak możliwości montowania sygnalizacji w tunelach i na mostach
- niskie ceny budowy torów
- brak dzielenie infrastruktury
- brak możliwości budowania tunelów i mostów na skos.
- brak starzenia się torów przez co pociągi by zwalniały
- brak awarii w postaci zepsucia "zwrotnicy" bądź błędnego wyświetlenia sygnalizacji a nie jakiegoś ufo

A co waszą jest bolączką?

#openttd #gry
sylwke3100 - Najbardziej mnie boli w tej grze

- brak możliwości montowania sygnali...

źródło: comment_dAykmNGyCN3L2iPzAvDEanW0J6iCaldg.jpg

Pobierz
  • 15
@sylwke3100: Pisz do twórców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LordDarthVader: Kilka kwestii już było poruszanych i raczej małe są szanse - szczególnie dzielenie infrastruktury (mnie się kiedyś udało tak zmodyfikować fragment kodu że pociągi różnych firm jeździły po tych samych torach ale był problem z sygnalizacją bo #!$%@?ła cuda)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: Z tego co kojarzę Simutrans prawie niczym nie różni się od TTD :( To nadal nie jest budowanie własnego MPK i wykolejanie tramwajów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WaveCreator: Jest inne, tam budujesz linie, tory, trakcję a ottd tego nie ma.
@tmn007: Hmm, w sumie mam na steamie kupioną podstawkę, to może warto spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynkę kupiłem w dniu premiery i do dziś żałuję, bo to była wczesna wersja beta, a nie pełnowartościowa gra.
- brak starzenia się torów przez co pociągi by zwalniały


@sylwke3100: dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to były naliczane jakieś opłaty za utrzymanie szlaku kolejowego - czyli tak jakby na bieżąco wymieniane są zużyte tory itp. aby pociągi jeździły szybciej.

A co waszą jest bolączką?


Chyba największy problem to miałem z ustawieniem pociągów osobowych - za cholerę nie mogłem poradzić sobie z tym, aby nie jeździły stadami. Nawet
@sylwke3100: dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to były naliczane jakieś opłaty za utrzymanie szlaku kolejowego - czyli tak jakby na bieżąco wymieniane są zużyte tory itp. aby pociągi jeździły szybciej.


@o1zo: Te opłaty są śmieszne.

Chyba największy problem to miałem z ustawieniem pociągów osobowych - za cholerę nie mogłem poradzić sobie z tym, aby nie jeździły stadami. Nawet jak opóźniałem pociągi na danej stacji o dany czas.