Wpis z mikrobloga

  • 165
Moj przelozony dzisiaj w pracy, jak nikogo nie bylo wokol, pod koniec mnie zawolal i kazal zamknac oczy. Z pewnymi oporami w duszy zamknelam i dostalam buzi w policzek, potem powiedzial, ze to moj ostatni dzien w pracy w tym roku i zyczy wszystkiego najlepszego na nowy rok. Wkrecam sobie, czy to chore bylo w uj?
  • 83
  • Odpowiedz
@Lana co?-może w styczniu Cię zawola do siebie i powie ze teraz on zamyka oczy, wyciągnie bydlaka i każe sobie odplacic za to wolne. Ja odrazu bym dopytal na twoi miejscu dlaczego masz wolne? Czy to jego decyzja? I co to ma,byc jakieś zamykanie oczu i dawanie buziakow.. całować sobie to ona noże żonę albo swoją baba a nie podwladne. Fajnie jest miec wolne ale niw fajnie miec molestowanie w miejscu pracy,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TwojKoszmar akurat to jedyna sala, gdzie nie ma, pewnie tez dlategosobie pozwolil
@wi1qqqq mała, z 4 lata
@ShinpuTokubetsu właśnie mam dylemat czy to nie bylo z jego strony zupelnie cos innego niz mi sie wydaje i po prostu chcial byc mily, w koncu z kumplami na dowidzenia tez mozna dawac sobie buzi, ale kurde, my nigdy tak blisko nie bylismy
  • Odpowiedz
@Lana

No co Ty, Disneya nie oglądasz? To był przecież królewicz, przyszły władca Janushorii, który w ten sposób okazał Ci dozgonną miłość. Musisz go teraz odwiedzić w jego pałacu, a on oświadczy Ci sie, zaoferuje pół zakładu i umowę o pracę ;)
  • Odpowiedz