Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Miałem okazję dzisiaj jechać nowym odcinkiem #a1 #autostradaa1 #autostrada na odcinku #obwodnica #czestochowa. Przecież to jest kpina. Otworzyć drogę nieskończoną, ograniczeniem do 80km/h na odcinku 15km, z zamkniętymi zjazdami (2 zjazdy), ekrany dzwiekochlonne nie zamontowane, lampy nie zamontowane. W imię czego? A no #pis może się pochwalić, że otworzył kolejne kilometry autostrady. Czy aby na pewno? Nie! Znak, że to autostrada jest dopiero na wysokości węzła "Częstochowa Północ".

#polityka #polskiedrogi #samochody #motoryzacja #bezpieczenstwo #bekazpisu
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elim: ok, jednak mogli zakończyc te drogę, tak by miała standard autostrady. Za chwilę będą zamykać, bo trzeba zamontować ekrany, bo trzeba montować lampy. Więc i tak trzeba będzie się tluc przez miasto, ja już to robiłem dziesiątki razy.
@soadfan: nie będą zamykać. Po to jest ograniczenie właśnie prędkości by tam mogła normalnie wejść ekipa po świętach/ realnie pewnie po 7/01/2020 i robiła to co zostało.
Jako, że zostały same pierdoły to bardzo dobrze zrobiono, że otwarto już teraz to co jest. Obecny stan już teraz pozwoli znacząco odciążyć drogi w mieście. Częstochowskie drogi w dużej mierze są zapchane tranzytem i nic tylko się cieszyć, że przynajmniej już teraz część
@soadfan: no pacz pan, prawie tak samo, jak na a2 między Łodzią a Warszawą na kilka dni przed Euro2012, a kilka dni po imprezie połowę drogi ograniczyli do 60km/h i przez kolejne pół roku dłubali dalej.

A tak bardziej serio, to cały tranzyt szedł przez miasto i rozjeżdżał nieprzystosowane do tego drogi (projektowane na inną nośność). Dobrze, że teraz dali przejezdność, TiRy niech omijają miasto z ograniczeniem prędkości, a ekrany się
@soadfan bym ludzie w tym ja nie marnowali czasu w Częstochowie? Przecież sumarycznie z 30 minut mi uciekało. A teraz już jestem w Pyrzowicach.

Jak Ty żyjesz na tym świecie to ja nie wiem. Tylko marudzić bo na pewno #pis #po czy inne gówno jest beee