Wpis z mikrobloga

Moja ulubiona Medytacja to druga, ta płyta generalnie dla mnie jest przeulubiona tego zespołu. Zawsze stawiałem ich bardzo wysoko i miło było widzieć na żywo po raz wtóry, a po raz pierwszy z nowym wokalistą, który niezbyt mi siedzi kiedy zaczyna swoje ''czyste'' zaśpiewy. Niemniej kiedy drze ryj to jak nikt. Wykon dla mnie 10/10, wczorajszego wieczora.
Dziwił mnie tylko fakt dobrania takiego bleku do defotraszu od Vadera. Jak dla mnie pasuje do siebie jak #!$%@? do oka.
Publika przyszła dla Vejdera i nudziły ich te deklamacje, brak jakiejkolwiek interakcji ze strony tak Above jak i Martwej.
Osobiście w to mi graj.
a Vejder srejder, wyszedłem po pierwszym kawałku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackmetal
  • 13
@CountGrishnackh: przecież wiadomo, że jak gra Vader to większość publiki przychodzi dla nich. Pamiętam Infernal War w Krakowie parę lat temu, był ten nieszczęsny Vader i jeszcze jakiś support. Na supporcie pusto, IW jakąś publikę miało, a przy Vaderze cała sala #!$%@? (minus ci, którzy chcieli bilet tylko na Infernali XD)
@CountGrishnackh bardzo ich lubię i szanuje, jakoś rok temu plus minus byłem strasznie podjarany na ich koncert ale okazał się taki mehhh. Szkoda bo spodziewałem się, że na żywo będzie naprawdę bardzo dobrze

Może poprostu źle wtedy trafiłem